Byla jsem prozrazena...

22. února 2010 v 15:59 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Předevčírem svítilo sluníčko...radovala jsem se, že sníh konečně odtává. Ale někdo asi nechtěl, abych se radovala, že nesněží a tak včera začla pořádná chumelenice. Někdy si říkám, že štěstí mi prostě nepřeje.

Ale tohle není téma článku, který se tu snažím sesmolit. Nadpis se váže k tomu, co jsem napsala při zakládání blogu do článku "A jsem zase ve světě blogování... . " Psala jsem tam, že to o tomto blogu nikomu psát nebudu...Nepovedlo se. Hned druhý den existence mého internetového deníčku jsem napsala na blog kamarádce Lindě a jelikož jsem byla na blogu přihlášená, naskočila tam přezdívka "Beornottobe" a když se mě potom ptala jakého mám psa, už prostě bylo jasné moje odhalení :)
Druhá kámoška to ze mě tak dlouho páčila, až mi to prostě nedalo jí to říct. Ale, co se dá dělat, i když jsem se snažila mít blog jen pro sebe a nedávat o něm znát okolnímu světu, tak se to prostě nepodařilo.
To se potvrdilo, když třetí kámoška narazila na komentář u Lindy, klikla, psaní jí přišlo povědomé a tak jsem se musela přiznat i jí.

Někdy si tak přemýšlím, proč vůbec mám blog. Můj život je tak nezajímavý, sterotypní, ale přesto se potřebuji někam vypsat, někam, kde mě nekritizuje okolní svět kvůli tomu, že jsem sama sebou, ale když už, tak jenom proto, že neumím psát zajímavé články :PZvířata mají život o tolik jednodušší než my,někdy bych si chtěla zkusit být alespoň na jeden den zvířetem. Nemít žádné povinnosti, starosti,... Ale na druhou stranu asi by život bez všech těch vymožeností dnešní doby, nebyl tak zábavný.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 °Blood.Claire° °Blood.Claire° | 8. dubna 2010 v 22:50 | Reagovat

Stejně tak,jako jsi to prozradila mě :D

2 Beornottobe Beornottobe | Web | 8. dubna 2010 v 23:01 | Reagovat

[1]: Ach jo..co jsem to udělala? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.