Březen 2010

Fool me once, shame on me, fool me twice, shame on you..

28. března 2010 v 20:39 | Beornottobe |  GALERIE
Nadpisu si absolutně nevšímejte, nemá totiž absolutně nic společného s tím, co se vám chystám sdělit. No..já se vám ani nic nechystám sdělit, ale to je detail.
Včera mi byla položena otázka, zda kašlu na blog...upřímně řečeno asi jo, nemám nápady na články, nemám ani chuť nic psát, užívám si jara. A zase vám tedy přináším 4 nudné, absolutně nic neříkající fotky. Tak se mějte a třeba se někdy zase dočkáte nějakého normálního článku. Třeba vám napíšu o tom, jak jsme se ve škole školily na natáčení jednoho patnácti minutového filmu. Školení proběhne 9.4....Jojo, budu točit s lidma ze školy film, byla jsem vybrána. Ale o tom už možná někdy příště.
beornottobe.blog.cz

Otrava, otrava, nudaa!

18. března 2010 v 11:34 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Jdu se vypsat ze své monstrózní nálady..ha ha! Včera jsem si začala stahovat seriál, mám prvních 6 dílů, chci stáhnout sedmý a ejhle! Stahování prý bude trvat 8 hodin. Řikám si : "Fajn, počkám si"..jenomže po 4 hodinách se stahování vypne...Nebylo dokončené a tudíž to ani nešlo spustit.

Jsem nemocná a proto mám fůru času( a proto si pouštím ten nejmenovaný seriál).

Dneska ráno jsem to zkusila znova a opět se ukazovalo, že se to bude stahovat minimálně tak 4 hodiny, čekala jsem a čekala a zase se to po chvilce vyplo. SUPER! " Pustím si to online" říkám si..jenomže teď uběhly další 2 hodiny a mě se z toho dílu online načetlo tak sotva 5 minut ( vlastně 3 minuty- jen ráda zaokrouhluji).. Já mám takové štěstí, že by se z toho jeden zbláznil. Naneštěstí je tu ještě jedna slavná věta : ' VŽDYCKY MŮŽE BÝT JEŠTĚ HŮŘ! "

Já se zase loučím, tento článek jsem napsala jenom tak, aby svět viděl, že ještě žiju a abych se vypsala ze své nenávisti k počítači.

beornottobe.blog.cz

Hudba, hudba, hudba...co to slyší moje uši?

11. března 2010 v 18:42 | Beornottobe |  ZÁJMY
Napojit sluchátka do mobilu, zvýšit volume na plné pecky, vybrat jednu z těch písniček, které mi furt znějí v uších dokola nebo zapnout na mobilu rádio, protože většina z těch písniček už mě omrzela, když je slyším každý den alespoň 5×, pak jen se zaposlouchám do písničky, mám chuť zpívat, při nějakých písničkách si vybavím určitý děj, určitého člověka nebo určitý film, je hodně písní, které mám spojené s nějakým okamžikem....

Žít bez peněz je jako žít bez všeho okolo vás...nedá se to!

10. března 2010 v 18:45 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Několik papírků a pár " koleček " z kovu...hm i tak by se daly definovat peníze nebo ne? Je až neuvěřitelné kolik věcí můžeme získat za jeden takový papírek ( podle toho který, ale to už nechám na vaší fantazii...).
Nemám ráda peníze, mám ráda věci, které za ně mohu získat. Kdo tvrdí, že lásku si za peníze nekoupí, tak lže. Mám psa, koupila jsem si ho a lásku mi dává mnohdy víc než kdejaký člověk. Lidé nemají rádi peníze hlavně kvůli dluhům, protože peníze musíte mít, pro to, aby jste se najedli, ošatili, měli elektřinu, vodu a kde bydlet a tak se lehko stane, že se kdekdo zadluží.
Já peníze moc neřeším, jelikož nijak netrpím hladem ani nedostatkem věcí, co chci. Dostávám kapesné, ale šetřím, neutrácím. Mám našetřeno už hodně a teď si za to budu kupovat něco opravdu úžasného, něco, co bych bez peněz neměla. Nebudu říkat co, někdo ví, někdo ne, jen vím, že nelituji toho, že jsem si šetřila a mám dost peněz na to, abych mohla mít to, co mít budu.
Možná peníze nesnáší ti, kteří neumí šetřit, možná ti, kteří nemají dobrou práci a nevydělávají tolik, kolik by si představovali a možná jen ti, kteří nesnáší vykrádání bank, korupce a podobné problémy. Možná jsem naivní, možná ne.
Peníze prostě potřebuje každý bez ohledu na tom, jak moc je nesnáší, neutečeme před nimi, nemůžeme je vymazat z našeho života, nemůžeme bez nich žít.
Co víc dodat? Nevyžívám se moc v tom psát o tématu, které je již zadané někým jiným a ne mnou vymyšlené, proto pokud se vám tento článek zdá nudný, tak víte, čím to je ;)

Všechno možné i nemožné, zajímavé i nezajímavé, aneb co můj foťák a mobil stvořili v posledních dnech...

9. března 2010 v 18:32 | Beornottobe |  GALERIE
Kdybych nebyla takový maniak do focení asi bych se ukousala nudou. Nevím, co mě tak láká na tom zaměřit se na objekt, stisknout spoušť a zahledět se do obrázku, co jsem si právě uložila na paměťovou kartu. Tak se pokochejte mými nejnovějšími výtvory. Většina ( kromě těch květinek) je focena mobilem, který mi asistuje v kapse všude, tudíž ho mám pořád po ruce, narozdíl od foťáku, takže se nedivte, že kvalita není nic moc, ale jak už jsem řekla v jednom z minulých článků, nefotím profesionálně, ale pro potěšení ... :)


Nový design- březen 2010

7. března 2010 v 18:19 | Beornottobe |  BLOG
Ha, naučila jsem se dělat až moc primitivně jednoduché designy.. . Ale tak co, kdo by měl náladu se při nedělním večeru, kdy je vykolejen z toho, že zítra zase vstává a čeká ho dlouhý týden ve škole, patlat s nějakým složitým designem, ne? :)
Jinak jsem si zvykla, že stránka byla zarovnaná nalevo, takže jsem z toho trochu vykolejená a klikám mimo..snad si časem zvyknu!
Filmy a seriály

5. března 2010 v 23:24 | Beornottobe |  ZÁJMY
Když zrovna nesedím u počítače nebo se nevěnuji psovi a nudím se, tak jako nejlepší odreagování používám televizi. Dnešní pořady za moc nestojí. Nechápu lidi, co se dokážou každý týden dívat natěšeně na nový díl "Ordinace v růžové zahradě" a už vůbec ty, kteří mají v oblibě takzvané telenovely. Fajn, přiznávám, taky sleduji několik seriálů, jako například "Čarodějky" a "Krok za krokem" a dříve jsem sledovala "Gilmorova děvčata", " Jak jsem poznal vaši matku" nebo například "O.C." No je toho vlastně mnoho, co jsem sledovala, ale ordinace mi už opravdu přijde trochu dlouhá a nezajímavá. Tím se samozřejmě nechci dotknout těch, co to sledují, je to jen a pouze jejich věc.
Rozhodla jsem se tedy sestavit takový žebříček mých oblíbených filmů a seriálů. Asi to nedám úplně postupně za sebou, protože jich mám opravdu hodně a už tak je pro mě dost obtížné vybrat jich 10. Možná to za pár dní přepíši, protože si vzpomenu zas na nějaký jiný film či seriál, kdo ví...