Duben 2010

Co je nového a co je starého...

19. dubna 2010 v 19:03 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Ták, někdo si možná ráčil všimnout, že na blog tak trochu kašlu. Ne sice úplně, ale článek přibyde opravdu jen, když mám jó dobrou náladu a nebo když se převelice nudím, což nastalo právě teď, takže jdu tak ve zkratce shrnout, co je nového.
Nó, abych pravdu řekla, tak se vlastně nic nového nestalo :D Včera jsem zkoukla na netu nový film, jmenovalo se to Imaginárium dr. Parnasse...abych pravdu řekla, čekala jsem od toho filmu víc, docela mě zklamal. To obsazení vypadalo nadějně, samí známí dobří herci. No, oni vlastně podali dobrý výkon, ale děj filmu byl tak trochu o ničem. Začátek byl ještě dobrý, ale pak už to byla taková..jak to říct...patlanice.
Večer, tentýž den, co jsem se dívala na Imaginárium, jsem si stáhla film Remember me ( česky Nezapomeň na mě). Byl to docela povedený film, jen můj malý mozek jaksi nevstřebal ten konec. Pozor spoiler, chystám se vyzradit konec filmu, takže kdo to neviděl a nechce vědět, jak to skončí, protože se chce na to podívat, nečtěte následujících pár vět ---> na konci se totiž hlavní představitel Tyler zabil, nějak jsem nepochopila proč. Měl tam přítelkyni, rodinu, malou sestru na které mu dost záleželo a zastával se jí, takže jsem nějak nepochopila proč to takhle ukončil. Ten film byl žánrem drama, takže se muselo počítat s tím, že to nebude mít dobrý konec, ale aspoň bych to chtěla pochopit :D
Včera dodělali táta se strejdou podlahu u kotce pro psa a ve čtvrtek si jedeme pro štěňátko. Už se nemůžu dočkat a jen doufám, že se to malé telátko snese s naším dvoukilovým pejskem. V pátek kvůli tomu ani nejdu do školy, rodiče mi to zakázali s tím, že se budu starat o štěně. Aspoň nebudu psát z dějepisu... :)
Dneska jsem byla v knihovně, vrátit knihy, které jsme měli do školy jako doporučenou četbu. Přečetla jsem to sice už před 14 dny, ale do knihovny jsem se dokopala až dneska. Pak jsem si tam chtěla půjčit ještě nějakou knihu, protože zanedlouho dočtu poslední díl Upířích deníků a poslední dobou jsem se stala mírně závislá na čtení, jenomže jsem nevěděla co si půjčit. Zeptala jsem se jestli mají Pýchu a předsudek, ale zrovna byla půjčená, tak jsem si jí rezervovala. Zajdu si pro ní příští týden, to už by tam měla být :) Nevím ještě, co budu číst, až to dočtu, protože naše knihovna je tak trochu zastaralá a tak se po novějších knihách asi ptát nemůžu, takže uvidím no..snad tam něco najdu.
Zítra máme ve škole projektový den...jeden by si řekl: " Hurá, nebudem se učit " ...ale já přemýšlím, jestli nebude lepší se učit, protože ten minulý projektový den bylo jedno velké utrpení. Doufám, že zase nebudeme muset zametat listí na školním pozemku jako minule a nebudou si z nás dělat otroky :D
beornottobe.blog.cz
Tomuhle se říká hlídací pes...:)
Černo-zlato-žlutá

19. dubna 2010 v 18:59 | Beornottobe |  BLOG
Předchozí design byl spíše takový přechodný, vůbec, ale vůbec se mi nelíbil a tak jsem se přinutila udělat jiný. Ne, že by se mi líbily nějaké mé designy, ale rozhodně je tento lepší než minulý.  A jelikož se ráda dívám, jaké jsem tu měla dříve designy, tak si sem opět přidávám náhled. U toho minulého jsem si náhled sice nepřidala, ale nač si přidávat náhled něčeho tak ošklivého, tak...vyblitě zeleného?

beornottobe.blog.cz

Zoologická zahrada 11.4.2010

12. dubna 2010 v 18:45 | Beornottobe |  GALERIE
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz

The world is so cruel

10. dubna 2010 v 9:38 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Když se něco kazí, tak pořádně. V poslední době jsem přišla na to, že člověk má jen omezený limit štěstí a když se mu daří třeba týden, tak dašlí týden se může úplně celý pokazit. Přesvědčuju se o tom snad už půl roku, protože mi nikdy nevydrželo štěstí déle jak týden. Opakuji- nikdy.
Nejlepší je si nic neplánovat, protože pak mě hrozně mrzí, když mi ty plány nevyjdou a nejhorší je, když na ty plány sami zapomenete. To se mi totiž stalo včera. Měla jsem mít trénink v 18.00, na tréninku jsem nebyla od zimy a jak jsem se na něj těšila, tak jsem na něj v ten den zapomněla. Myslela jsem na to snad od března, každý den, ale zrovna v ten den se mi to musí vypařit z hlavy. Copak jsem tak zapomnětlivá? Vždyť tohle se mi ještě nestalo.
Dneska už jsem měla být na cestě někam. Měla jsem jít s třemi kámoškami, říkejme jim třeba X, Y a Z. Haha, jsem opravdu vtipná, jak je nazývám písmenama, ale jména se mi psát nechtějí. Jinak ty písmena neporovnávejte s předchozím článkem, protože se trochu liší. Ale vraťme se k věci. X a Y se "odvolaly" už dříve, že nemůžou, protože je mamky nepustí, tak jsem počítala jen se Z. Jenomže Z do toho něco vlezlo. Chápu jí, kdyby mi do toho vlezlo něco jako jí, tak taky nepůjdu...Ale dalo mi to ponaučení, že už si nebudu nic plánovat, VŽDYCKY se to všechno pokazí, ať už za to může počasí či cokoli jiného. Tak jo, přiznám se, plánovat budu dál, ale pokusim se méně nežli teď.
Co se filmu ve škole týče, včera jsme měli "schůzku" od 11.00 do 13.00. Nejdříve jsme měli napsat ve skupinkách, po dvou až čtyřech lidech, co všechno víme o tom pořadu, do kterého budeme točit ten jeden 15ti minutový film. Pak jsme sepsali otázky, které máme a ty se napsaly na tabuli. Potom jsme si pustili jeden díl onoho pořadu, abych pravdu řekla, moc mě nezaujal, ale zase na druhou stranu přeci jen to není pro mě, ale pro mladší děti a ty by mohl zaujmout. No a nakonec nám odpovídali na otázky, moc odpovědí si už nepamatuju, jsem poslední dobou strašně sklerotická ( viz. zapomenutý trénink), ale tak co vím je, že scénář máme odevzdat do konce června, což je teda otřesná představa a při vyslovení toho termínu jsem zůstala v údivu, ale co. Dále pak budou 3 natáčecí dny a to 31.8.,1.9. a 2.9., na který se těšim asi nejvíc. Otázkou zůstává, jestli dáme dohromady ten scénář, aby ty natáčecí dny proběhly :D. No a po natáčení už se bude "jen" stříhat, dokončovat apod. Jsem zvědavá, co na tom filmu budu dělat já :D

beornottobe.blog.cz

Oblíbené stránky

9. dubna 2010 v 16:58 | Beornottobe |  ODKAZY
Rozhodla jsem se sepsat seznam pár oblíbených blogů, kam ráda chodím. Doufám, že na nikoho nezapomenu :D To je taky jeden z důvodů, proč si je píši- moje zapomětlivost.. :) Nehodlám se u nich rozepisovat, proč tam chodím a co se mi tam líbí. Zkrátka a jednoduše píšou pěkné články a když nemám dobrou náladu, zajdu  k nim na blog a počtu si a to mi ji hned zvedne :)

Jak se nečtenář stane knihovnou...

8. dubna 2010 v 21:01 | Beornottobe |  OSTATNÍ
To je zase nadpis...furt o sobě tvrdim, jakej jsem nečtenář přitom jsem za tenhle týden přečetla čtyři knihy (a půl) a z toho tři byly doporučená četba do školy, která mě totálně nebavila.
Přemýšlela jsem, že bych na blogu udělala něco jako čtenářský deník. Už o tom nepřemýšlím. Řekla jsem si, že mi to stačí napsané na papíře v sešitě. To mi připomíná, že bych si tam měla jít dopsat ty poslední dvě knížky.