Červenec 2010

I like playing the piano! :)

30. července 2010 v 0:25 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Dneska( Teda vlastně včera, jelikož už je po půlnoci..) jsem trošku mimo. Vůbec nevnímám lidi okolo kterých jdu. Ne, že bych to nedělala i jindy, ale asi jsem si toho všimla až dneska, kdy mě zdravil jeden člověk a já se otočila až po větě: " Ani nepozdraví" :D Asi jsem už potkala tolik divných lidí, kteří zdraví někoho cizího jen, aby machrovali, že už pubescentní lidi nevnímám, když na mě mluví odněkud z dálky :D To jsem se přesvědčila i když jsem šla večer od babičky, zdravily mě totiž spolužačky a taky slyším z dálky: " Ahooj" a já nic, vesele si kráčím dál ponořená ve svých nezajímavých myšlenkách, když tu najednou po pozdravu zaslechnu své jméno, což mě přinutilo se podívat. Á samozřejmě, to mluví na mě, ahooj, a jdu zase dál svojí rychlochůzí.

beornottobe.blog.cz
A to mi připomíná to, o čem jsem chtěla psát. Jak jsem výše psala, tak jsem šla od babičky, když jsem potkala spolužačky. Né, že bych snad k babičkám nechodila dost často, protože bydlí ve stejném městečku, ale tentokrát jsem tam nešla jen tak. Šla jsem tam hrát na klavír. Nevím proč, ale vždycky mám takové období, kdy mě to strašně baví a pak zase období, kdy na to absolutně nemám náladu. Dnešním dnem započalo to období "hrací nálady". Den předtím jsem si našla na internetu noty k jedné hezké skladbičce a jelikož byla poměrně lehká, tak jsem se do ní druhého dne ráno ihned pustila. Odpoledne už jsem jí vcelku zvládala a už umím první část i nazpaměť. Tu druhou mám zatím tak na 80%, ještě tam je hodně co dopilovat, ale věřím, že během pár dní se mi to podaří :) Doma mám jenom elektrické klávesy a proto budu chodit každý den i k babičce na klavír. Docela mě to zase chytlo a doufám, že najdu ještě nějakou skladbu, která nebude těžká a bude zároveň hezká :)


Foto: obrázky na Seznamu

Skoro polovina prázdnin pryč...

28. července 2010 v 19:18 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Tak zase po dlouhé době zdravím. Haha..Už skoro půlku prázdnin máme za sebou, to je hrozné. Já byla pryč jen 2 týdny z prázdnin, ale za to jsem si ty dva týdny pořádně užila a nikdy na ně nezapomenu.

Jeden týden jsem byla na psím táboře. Cvičilo se tam snad všechny možné psí sporty a já si to se svým pejskem neskutečně užila :) Potkala jsem tam několik kamarádů, stejně "postižených" jako já psama a psíma sportama :) Je hezké vědět, že nejste takto "postižení" sami :D
beornottobe.blog.cz
Nebýt internetu, tak nikdy tak skvělé lidi nepoznám a budu jen dál terčem posměchu svých spolužáků, kteří si z mého zájmu někdy dělají legraci. Haha, fakt švanda..já se jim taky nesměju, že chlastaj a kouřej! Je zajímavé, že se jim za to nikdo nesměje i přesto, že dělaj takovou blbost. Nejhorší na tom je, že si myslej bůhví jací jsou kvůli tomu machři..Ale zpět k tématu. Na táboře jsem letos byla již podruhé a nemůžu si ho vynachválit. Až v únoru zase budou na internetu přihlášky na tábor 2011, tak už se zase budu přihlašovat. Letos jsem se přihlašovala ještě dřív než na internetu ty přihlášky byly :D Zkrátka a jistě, kdo nemá rád psí sporty, tak to asi nepochopí a kdo má, ten by si měl tenhle tábor určitě vyzkoušet :) Cesta tam nám trvala asi 4 a půl hodiny, ale já vím, že to stálo za to :)


Black-purple design..

28. července 2010 v 18:52 | Beornottobe |  BLOG
beornottobe.blog.cz