Skoro polovina prázdnin pryč...

28. července 2010 v 19:18 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Tak zase po dlouhé době zdravím. Haha..Už skoro půlku prázdnin máme za sebou, to je hrozné. Já byla pryč jen 2 týdny z prázdnin, ale za to jsem si ty dva týdny pořádně užila a nikdy na ně nezapomenu.

Jeden týden jsem byla na psím táboře. Cvičilo se tam snad všechny možné psí sporty a já si to se svým pejskem neskutečně užila :) Potkala jsem tam několik kamarádů, stejně "postižených" jako já psama a psíma sportama :) Je hezké vědět, že nejste takto "postižení" sami :D
beornottobe.blog.cz
Nebýt internetu, tak nikdy tak skvělé lidi nepoznám a budu jen dál terčem posměchu svých spolužáků, kteří si z mého zájmu někdy dělají legraci. Haha, fakt švanda..já se jim taky nesměju, že chlastaj a kouřej! Je zajímavé, že se jim za to nikdo nesměje i přesto, že dělaj takovou blbost. Nejhorší na tom je, že si myslej bůhví jací jsou kvůli tomu machři..Ale zpět k tématu. Na táboře jsem letos byla již podruhé a nemůžu si ho vynachválit. Až v únoru zase budou na internetu přihlášky na tábor 2011, tak už se zase budu přihlašovat. Letos jsem se přihlašovala ještě dřív než na internetu ty přihlášky byly :D Zkrátka a jistě, kdo nemá rád psí sporty, tak to asi nepochopí a kdo má, ten by si měl tenhle tábor určitě vyzkoušet :) Cesta tam nám trvala asi 4 a půl hodiny, ale já vím, že to stálo za to :)


Druhý týden jsem strávila u kamarádky, která se mnou byla v chatce na již zmíněném táboře. Na tom táboře jsme se potkaly poprvé, předtím jsme si jen psaly přes internet, přes který jsme se i domluvily, že k nim po táboře pojedu. A tak slovo dalo slovo a já jela na druhou stranu republiky ( ano, opravdu bydlí od nás přesně na druhé straně republiky :D). Bylo zvláštní být najednou na Moravě místo v Čechách, slyšet tam to nářečí a ta jiná slova, ale člověk si za chvíli zvykne a pochopí, že frgál je koláč a hafery jsou borůvky :)  Zkrátka a jistě kdybych tam nejela, tak jsem o hodně přišla, je to zážitek na celý život a doufám, že si to příští rok taky zopakuji :) Tatínek možná nebyl nadšen z toho, že pro mě jel na druhý konec republiky a cesta trvala strašně dlouho, ale třeba byl alespoň rád, že se mě zbavil na místo jednoho týdne, rovnou na dva :) Na Moravě jsem si užila výlety a pak jsem se taky setkala s Caty a jsem moc ráda, že jsem jí i její sestru poznala, protože to jsou super holčiny a je s nima opravdu legrace, taky si musíme to setkání zopakovat! :)
beornottobe.blog.cz


A jelikož jsem jaksi vyčerpala nápady na to, kam jet o prázdninách, tak nyní trčím doma a zřejmě už nikam nepojedu. Ještě mám domluvený jeden výlet s kamarádkou, tak ten se snad brzy uskuteční a pak můžu jen trpět stereotypním životem, kde hlavní roli hraje lehátko na zahradě, na kterém si čtu knihu a dále pak počítač, na kterém můžu s chutí sledovat filmy a seriály ( momentálně to jsou Pretty little liars a The Gates) :) Nestěžuju si, někdy je stereotyp a lenošení dobré, určitě lepší než škola... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Boe Boe | E-mail | Web | 30. července 2010 v 0:11 | Reagovat

Jsem ráda, že sis to užila. Zní to náhodou moc zajímavě a není na tom nic k smíchu. Moc by mě zajímalo, jak to tam vypadá:) Je fajn, že máš nějaký koníček a ten prožíváš naplno. U nás ve třídě měla holka ráda koně..šíleně..a taky byla terčem posměchu, až s tím sekla.. nedej se :) měj svůj sen a užívej :)

2 Sandra, Bertík a Arny Sandra, Bertík a Arny | 30. července 2010 v 12:56 | Reagovat

Já na ně taky nikdy nezapomenu, ale to už se prostě opakuju, ty víš co :-) Já jsem dneska přijela z dovolené, byli jsme v nějakém kempu :D A v srpnu do něj pojedem zas, ale vezmem oba psy a budem tam jen 2 noci a budem spát pod stanem! Ale tu druhou noc asi pod širákem, protože Arny za tu první noc ten stan stihne sežrat :D Ha, já jsem se ti snažila vysvětlovat, co to je frgál a ono stačilo říct koláč :D :D :D

3 Žirafka Žirafka | Web | 30. července 2010 v 16:35 | Reagovat

Je to hrozné, taky mě to drtí, že máme už jen srpen :-(

4 Beornottobe Beornottobe | Web | 30. července 2010 v 22:42 | Reagovat

[2]: Jojo, já vím, my víme :D :) He..to věřim, Ajrin by taky ten stan sežrala :D Tak si to užijte pod širákem :D No jo, stačilo říct koláč :D Jo a táta věděl, co to je, pche :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.