Srpen 2010

Pár nových fotek aneb Co člověk fotí, když se nudí :)

18. srpna 2010 v 23:02 | Beornottobe |  GALERIE
Klavír u babičky ( foceno mobilem)
beornottobe.blog.cz
Klávesy doma ( foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz
Duha ( naprosto divná fotka focená mobilem)
beornottobe.blog.cz
Já vím, že pořád fotím to stejný, ale když ta krajina je děsně hezká :) ( foceno mobilem)
beornottobe.blog.cz
Tak se podívejme co naše prudce inteligentní kino zase vymyslelo...nejenom, že překřtili Twilight na Twilinght, ale dokonce pod názvem napsali zatmění s malym z a u popisu filmu " Podivní " je napsáno "obvatel"..áchjo, to naše kino fakt válí :D ( foceno mobilem)
beornottobe.blog.cz
Mráčky :) (foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz
Fotka z nudy aneb Moje rádio, ovladače, pejsek s mobilem a knížkymkterý už jsem mimochodem dočetla a zítra jdu zase do knihovny! :D ( foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz
Plyšáček ( foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz

Vampires

12. srpna 2010 v 22:20 | Beornottobe |  OSTATNÍ
beornottobe.blog.cz
Jsem blázen. Vidím je všude. Ať se podívám třeba do nějakého časopisu či na nějaký film vždy mi něco z toho připomene film(knihu) Stmívání nebo seriál Upíří deníky. Ano, dočista jsem se zbláznila a za to všechno může Stephenie Meyerová, autorka ságy Stmívání! :D  Čtu Stmívání pořád dokola..nemůžu si pomoct, ať si říká kdo chce co chce, mě se to líbí. Je mi úplně jedno, že polovina lidí ten příběh nesnáší a odsuzuje ty, co ho mají rádi, mě se to prostě líbí a líbit nepřestane :)

Mám za to, že upíři se stali druhým nejpoužívanějším slovem v mém slovníku hned po slově psi. Včera jsem požádala kamarádku, aby mě za každou zmínku o Stmívání bouchla. Ale do cesty mi nahrává hodně znamení, např. že téma týdne jsou upíři, že když jsem viděla na netu knížku Nový měsíc(druhý díl Stmívání), tak u ní byl jediný komentář, který psala nějaká paní, která měla stejné příjmení jako já a jak už jsem psala výše..vidím je všude! :D

Ta samá kamarádka, která mě měla mlátit při zmínce o upírech( což samozřejmě neudělala) mi řekla, že až se někde objeví upíří pes, tak ho určitě budu mít. Koukla jsem se na google, abych se podívala na nějaký obrázky "upířích psů", jenže google mi našel i jednoho doopravdového a já s hrůzou zůstala civět! Obrázek najdete tady. Taky jsem četla článek na novinky.cz, že jedna paní sjela ze silnice do příkopu, protože viděla na silnici upíra. Ano upíří nemusejí být jen ti ochranitelští a hodní z románů Meyerové. Většinou jsou totiž zobrazováni jako ti zlí.

A i přesto mě to k nim strašně táhne. Chtěla bych jednoho spatřit i přesto, že se strašně bojim, že mě nějaký vysaje. A i přesto, že tak úplně nevěřím, že existují.

Můžeme se jen dohadovat, jestli existují, chodí mezi námi lidmi a zabíjejí nebo to jsou nějací hodní upíři jako Cullenovi ze Stmívání. To nechám na vás a vašem názoru.


Knížky knížkovatý!

2. srpna 2010 v 21:38 | Beornottobe |  ZÁJMY
beornottobe.blog.cz
Já vím, jsem hrozná. Skoro v každém z posledních článků jsem se zmiňovala buď o nějakém seriálu nebo, že poslední dobou strašně ráda čtu, ale to je normální, já se opakuji skoro pořád :D Zkrátka a jistě, když mi blog.cz nedá Téma týdne, o kterém bych měla možnost se rozepsat, tak musím psát o psech, knížkách, filmech, seriálech, hudbě apod., protože můj život není nijak zajímavý a je tak trošku stereotypní a tak moc zážitků ze sebe asi nevyždímám.
Ke čtení mě dostala tak trochu kamarádka, která ve čtení našla opravdovou zálibu. Ve škole si každý den četla, vykládala mi, jak když má po večerce si čte při baterce pod dekou, aby jí mamka nepřistihla nebo jak když něco provede, tak má jako trest, že jí zabaví rodiče knihy. Často jsem jí kladla otázku, co vlastně na tom čtení vidí. Já kladla ke knížkám tak trochu odpor a ona neustále četla. V té době jsem jí vůbec nechápala a tvrdila jsem s přesvědčením, že pokud je kniha dobrá, tak z ní určitě udělají i film. Jo, to udělají, ale jak jsem se později přesvědčila, tak kniha je téměř vždy lepší (až na pár výjimek).

Tak tady takový malý seznam, co jsem přečetla+ komentáře, postupně třeba udělám další část až zase přečtu několik knih. Moc jich tu není, přeci jen čtení nemám v oblibě zas tak dlouho a většinou čtu romány, takže kdo je nemá rád bude asi nad mým vkusem ohrnovat nos, ale co se dá dělat.. :)