Listopad 2010

Možná žiju, možná ne, každopádně nestíhám

12. listopadu 2010 v 16:28 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Já, já...už to prostě nezvládám..je toho na mě moc. Strašně moc školy = učení a domácích úkolů, venčení psů, čtení,...
Vážně si radši sednu ke knížce nebo pianu než k počítači, takže psát v poslední době články bylo skoro nemyslitelné.

Ve škole to ujde. Nemám tam sice ráda ty lidi, ale každý den to nějak protrpím a hurá po škole domů. O přestávkách si většinou čtu nebo povídám s kamarádkama. V naší třídě jsou asi jen 4 lidi, které nemám chuť ukamenovat. Možná to je tím, že já jsem introvertní a proto si nemám s ostatníma moc co říct, ale možná to je i tím, že ty lidi jsou prostě...s prominutím blbci. Dělají si srandu z věcí, které vůbec nejsou vtipné a vlastně ten humor vůbec není na místě, neustále se někomu posmívají, někoho pomlouvají nebo se přetvařují a tohohle já už mám prostě akorát tak dost. Jsem vážně vděčná za ty moje 4 kamarády, na které se můžu spolehnout :) Jo jasně, v tomhle světě se vlastně nedá věřit nikomu, jak můžu vědět, že ty kamarádi se taky nepřetvařují? Nemůžu..ale věřím jím prostě tak, jak můžu :)
Taky jsme měli třídní schůzky a dostávali jsme taková malá čtvrtletní vysvědčení. Moje nejhorší známka byla 1-2 z fyziky, 1- z biologie a 1- z chemie. Zbytek čisté jedničky, takže jsem neskutečně happy a vím, že ta dřina z učení se vyplácí :) A to jsem se bála, že prvák, ještě k tomu na gymplu, bude sakra těžký.. :) Jako těžké to je dost, což o to, ale mě to spíš motivuje k tomu se víc učit a tak mám o něco málo lepší známky než loni :)

Od neděle do středy jsme byli se sborem na soustředění. Ulila jsem se ze školy, zazpívala jsem si..co víc si přát.
Né, zas taková pohádka to nebyla. Fakt strašně jsme dřeli a zpívali strašně moc, až mě z toho bolí hlasivky. Ale bylo to fajn. Zpívám v altu, takže to je docela záhul udržet si ten spodní hlas, když tam do toho soprány hulákají svůj hlavní hlas, ale naštěstí se alt už trochu drží, tak uvidíme, jak to v úterý na vystoupení dopadne.
Byli jsme na faře jako minule- na jaře. Mají tam kulečník, šipky, diskokouli, klavír, wi-fi, takže ve volném čase o zábavu nouze nebyla. Kulečník (no vlastně bych tomu měla říkat billiar) mi stejně jako na jaře šel a vyhrávala jsem, strašně mě to baví :D Wi-fi jsem taky využila (ještě, že jsem si vzala notebooka s sebou) a taky jsem si zahrála na klavír. Bylo to hezké, když jsem hrála Hallelujah a ostatní do toho zpívali :) Jedna holčina chtěla naučit, jak se hraje Bella´s Lullaby, ale to bylo nad moje síly. Učitelka ze mě prostě nebude :D
Jinak už nevím, co bych tak pověděla, asi jenom to, že momentálně čtu knížky: Na Větrné hůrce a Krásné zlo. Obě jsou super :) K Vánocům jsem si objednala 7 knih (Krásné zlo, Chatrč, Upíří deníky: Návrat, Deník Bridget Jones, Napořád Nesmrtelní, Mrazení a Hostitel) a z toho už jsem přečetla Upíří deníky a půlku Krásného zla :D To Krásné zlo je fakt hustý, takový psycho pro mladý, nemůžu přestat číst.. :D


A tady hraji na klavír Bella´s Lullaby. Je to natáčené někdy v srpnu, od té doby už zase hraji o trošku lépe, takže kdybych to nahrála teď asi by to už nebylo tak pomalé a nebyly by tam chybičky, tak za to se omlouvám :)