Prosinec 2010

Mé oblíbené seriály

29. prosince 2010 v 19:40 | Beornottobe |  OBLÍBENÉ
Já vim, píšu neustále to stejné. Ale tenkrát jsem psala jen žebříček (který se už dosti změnil) oblíbených seriálů ( v tomto článku) a teď se k nim chci i trošičku vyjádřit, jelikož jsem mírně divná a strašně mě baví psát o těch pořadech, co mi vymyly mozek.

Tudíž, tady to jest:

Nová rubrika

29. prosince 2010 v 18:45 | Beornottobe |  OBLÍBENÉ
Měla bych sem napsat něco jako "představení nové rubriky" . Tudíž vám k tomu povím jen to, že do téhle rubriky budu dávat své oblíbené filmy, knihy, písničky, herce/herečky, zpěváky/zpěvačky ( nejlepší na tom je, že nemám žádné oblíbené zpěváky/zpěvačky) a budu se o nich snažit něco napsat. Například u filmů a seriálů jste již mohli vidět jiný článek a to tento, kde jsem si sestavila žebříček (který mimochodem už ale vůbec neplatí :)) A teď bych se o těch jednotlivých filmech chtěla prostě rozepsat víc :)

It´s my life design

29. prosince 2010 v 18:38 | Beornottobe |  BLOG
Jelikož jsem dodělala ikonky do menu, tak jsem dám opět náhled designu :)
( Dávám to sem spíš pro sebe, abych se pak mohla podívat, jak se tenhle blog měnil)
Barevná kombinace černo-fialové zůstala podobná jako u předchozího designu.

dess
Téma týdne je 'Co si přeji k Vánocům'

19. prosince 2010 v 19:49 | Beornottobe |  OSTATNÍ
VánoceTo je sice hezké, že téma týdne je, co si přeji k Vánocům, ale co s tím my nebožáci, co si letos nepřejeme nic, jelikož nám nic k životu neschází?

Elektroniku jsem zavrhla předem. Počítače mám dva. 
Telefon je sice starší, ale já vážně, vážně vůbec nechci mobil s dotykovým displejem, jelikož mě to šíleně rozčiluje, když na to klikám půl hodiny a ono se nic neděje, takže si raději vystačím se svým starším sony ericssonem, ten mi k životu stačí.
MP3/MP4 přehrávač nechci. Od toho mám počítač a mobil.
Televizi mám ucházející, tak nač novou?

Knihy už mám doma asi měsíc. Objednala jsem si je s tím, že mi je mamka zabalí pod stromek a přečtu si je po Vánocích. Ale to bych nebyla já, kdybych už 5 ze 7 koupených neměla přečtených. Když jsme byly v pátek s kamarádkou nakupovat, tak jsem si vybrala další knihu, kterou mi dá ta kámoška, takže stále ještě mám alespoň 3 knihy, co si přečtu až po Vánocích.

Oblečení nechci, nerada ho chodim nakupovat a ještě horší je, když vám koupí někdo z příbuzných oblečení. Skoro vždycky se trefí do něčeho, co se vám nelíbí a nehodláte to nikdy v budoucnu nosit.


A co dál se dává k Vánocům? Na hračky už mě neužije dobrých pár let, kosmetiku nechci, jelikož jí ani nepoužívám. A nic jiného, co by se mohlo dávat k Vánocům mě nenapadá.

Stejně je to strašný svátek. Šílíte, když nemáte nakoupené dárky, všude musí být uklizeno, ozdobený dům vánočními kýčovitými postavičkami a bůhví co všechno. Jako malá jsem se na Vánoce strašně těšila, ale teď je jediné na co se těším to volno...bohužel.

Těšit jsem se přestávala postupně asi od doby, co jsem se dozvěděla, že dárky nenosí Ježíšek, nýbrž maminka s tatínkem. Ale aspoň se teď z toho dá dělat legrace. V pátek ve škole řekl učitel na matiku, když jsme si nějak povídali o Vánocích, že už jsme veliký a už nevěříme na Ježíška a tak jsem se tak ze srandy podívala na kámošku a říkám: "Cože, on není Ježíšek?" :D (Ano, já vím, že to není vtipný, to byste u toho museli být :))


(Foto- Google obrázky)