Téma týdne je 'Co si přeji k Vánocům'

19. prosince 2010 v 19:49 | Beornottobe |  OSTATNÍ
VánoceTo je sice hezké, že téma týdne je, co si přeji k Vánocům, ale co s tím my nebožáci, co si letos nepřejeme nic, jelikož nám nic k životu neschází?

Elektroniku jsem zavrhla předem. Počítače mám dva. 
Telefon je sice starší, ale já vážně, vážně vůbec nechci mobil s dotykovým displejem, jelikož mě to šíleně rozčiluje, když na to klikám půl hodiny a ono se nic neděje, takže si raději vystačím se svým starším sony ericssonem, ten mi k životu stačí.
MP3/MP4 přehrávač nechci. Od toho mám počítač a mobil.
Televizi mám ucházející, tak nač novou?

Knihy už mám doma asi měsíc. Objednala jsem si je s tím, že mi je mamka zabalí pod stromek a přečtu si je po Vánocích. Ale to bych nebyla já, kdybych už 5 ze 7 koupených neměla přečtených. Když jsme byly v pátek s kamarádkou nakupovat, tak jsem si vybrala další knihu, kterou mi dá ta kámoška, takže stále ještě mám alespoň 3 knihy, co si přečtu až po Vánocích.

Oblečení nechci, nerada ho chodim nakupovat a ještě horší je, když vám koupí někdo z příbuzných oblečení. Skoro vždycky se trefí do něčeho, co se vám nelíbí a nehodláte to nikdy v budoucnu nosit.


A co dál se dává k Vánocům? Na hračky už mě neužije dobrých pár let, kosmetiku nechci, jelikož jí ani nepoužívám. A nic jiného, co by se mohlo dávat k Vánocům mě nenapadá.

Stejně je to strašný svátek. Šílíte, když nemáte nakoupené dárky, všude musí být uklizeno, ozdobený dům vánočními kýčovitými postavičkami a bůhví co všechno. Jako malá jsem se na Vánoce strašně těšila, ale teď je jediné na co se těším to volno...bohužel.

Těšit jsem se přestávala postupně asi od doby, co jsem se dozvěděla, že dárky nenosí Ježíšek, nýbrž maminka s tatínkem. Ale aspoň se teď z toho dá dělat legrace. V pátek ve škole řekl učitel na matiku, když jsme si nějak povídali o Vánocích, že už jsme veliký a už nevěříme na Ježíška a tak jsem se tak ze srandy podívala na kámošku a říkám: "Cože, on není Ježíšek?" :D (Ano, já vím, že to není vtipný, to byste u toho museli být :))


(Foto- Google obrázky)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raduška Raduška | Web | 19. prosince 2010 v 19:57 | Reagovat

máš kránsy design a na mojom blogu sú prihláška do súťaže o najkrajší design tak sa zapoj ak chceš =)

2 Caty Caty | Web | 20. prosince 2010 v 16:55 | Reagovat

Á konečně zase příspěvek osobo:D.Ale já ti rozumim,komp mě v poslední době silně nudí a věnuji se radši bohulibější činnsoti a to?ČTENÍ:D.jsem ráda,že taky už čteš :D:D

A to já si přeju spustu věcí,ale nikdy je nedostanu,páč jsou pro naše příliš drahé:D.Oblečením ani kosmetikou nepohrdnu:D.Dotykáče mě taky nelákaj,já mám záluska na jinej mobil,kterej je samozřejmě příšli drahej:D.Mohla by sis přát třeba nějakou letenku kamsi:D:D
A krsáný vzhled,protož já fialovou ráda:D

3 Caty Caty | Web | 20. prosince 2010 v 16:56 | Reagovat

Koment=spam?Proččččččččč

4 Sandra, Bertík a Arny Sandra, Bertík a Arny | 25. prosince 2010 v 19:28 | Reagovat

Jé, první člověk, se kterým ohledně vánoc souhlasím :-) Nikča teď dostala dotykáč a když jsem se dívala na obrázky, tak jsem nevěděla, na jakou stranu mám s tím prstem přejet, aby se to vůbec pohnulo, prostě na to nejsem. U nás ve škole ho má každý, je to prostě in, MUSÍ ho mít každý, jinak by byl něco míň  :-) Já mám nokiu, mobil po otci a nijak mě to neštve, teď mi spadl do misky s vodou, až na to, že jaksi chvíli nešel obraz a reproduktor, tak se z toho vzpamatoval, na takový dotykáč nesmí ani nasněžit.
Oblčení chci jedině na koně, přeci jen je tam v zimě zima :D a kosmetiku taky nepoužívám, tudíž by nikoho nenapadlo, mi ji koupit, protože bych ji stejně nepoužívala. Normálně, od otce jsem dostala kožený obojek, na kterém je vytlačené Bertík, adresa a tel. Stejně mě to nejvíc potěšilo, vůůbec by mi nevadilo, kdybych místo oblečení dostávala kšíry, kartáče hřeby a tak :D
Jinak k tomu poslednímu odstavci, když to štu, tak to vtipné fakt není, ale když si to předtstavím, tak to vtipné je, takže tak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.