Jediné světlo mého života je světlo v ledničce...

31. března 2012 v 0:12 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Je mi zima.
Ale to je celkem jedno.

Od úterý do čtvrtka jsem byla na soustředění se sborem. Byl tam i sbor z jiné školy, takže tam bylo docela dost lidí, ale na našich zkouškách naštěstí méně. V dubnu jedeme do Vídně a tak jsme museli dopilovat alespoň to nejdůležitější. Strašně moc se tam těším, bude tam sice asi tuna lidí, ale to se pokusím přežít...přeci jen, je to Vídeň! Vídeň! Vídeň!


Přijeli jsme v úterý k večeru, obsadili si pokoje a pak jsme zpívali do půl 7. V půl 7 byl čas večeře (hranolky + žebírko), která mi velmi šmakovala. A pak jsme vyrazili na večerní procházku. Když jsme šli zpátky, tak už byla velká tma a jít tím lesem bylo vážně skvělé. Ale sama bych si tam teda netroufla..:D

Další den byl budíček kolem půl 8 - nebo zkrátka v tolik, abyste se ve třičtvrtě na 8 dostavili na snídani, což se mi úspěšně dařilo i přes mou nechuť k vstávání. Byly švédské stoly. Ha. Po snídani se hned začalo zpívat a to trvalo až do půl 1. Ani mi to tak dlouhé ale nepřišlo, nevím čím to bylo. Potom přišel na řadu oběd, tam jsme si mohli vybrat mezi omeletou + bramborama a knedlíkama + špenátem + masem...to jsem si (pochopitelně) vybrala tu omeletu. Pak se šlo na procházku, kde hrál ten druhý sbor nějakou hru, my se měli přidat, ale já jsem se chytře přifařila někam, kde jsem seděla a pomáhala, kdežto ostatní museli běhat (MUHAHA). Od 5 jsme zase do půl 7 zpívali. K večeři jsem si vybrala špagety. Pak jsme šli obhlídnout, kde je autobusová zastávka.

Poslední den jsme místo do půl 1 zpívali jen do půl 12, jelikož v 12:17 nám odjížděl autobus. Tím jsme se dopravili k dalšímu autobusu, kterým jsme jeli asi hodinu. Bylo tam dost podivných lidí, ale o tom pomlčím. Pak jsme přešli na vlak a z toho jsme přestupovali na další vlak. Zkrátka dobrodružství, jak se patří (nebo ne?).

Dokonce jsem se tam skamarádila i s několika lidma, což je na mě výkon :D Pak se taky všichni divili, že mi bude 17 a tipovali mi tak maximálně 15 prý. Asi i ve 20 budu vypadat na 15 no.. Taky po mně chtěli, abych zahrála na klavír "Bella's Lullaby" ze Stmívání, tak to jsem taky zvládla.

Pak na mě čekal páteční školní den, ve kterém jsem si napsala dvě písemky (ó, jak milé). Ale přežila jsem ho a došla ve zdraví domů.

V půl 5 jsem razila se psem na cvičák vyzkoušet si flyball, kde jsem byla mile překvapena a uvidíme, jak nám to půjde dál :)

Večer jsme ještě s kámoškama zkoukly Vampire Diaries a Supernatural. Huh...a teď bych už měla jít spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 31. března 2012 v 10:46 | Reagovat

Tak výsledek docela fajn nee? :D:)
Hele,to je dobrý,mě zas ségry kámoši tipovali víc,než Hele,takže víc jak 19,docela mazec :DDD Supernatural tedka sleduju docela ve velkym:DD Sem v půlce druhý řady,to je úspěch :DDD.
A tu ukolébavku natoč :D

2 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 2. dubna 2012 v 12:27 | Reagovat

Ja som včera pozerala Vampire diaries, a preto som sa nestihla vyjadriť k článku (toľká to hanba, vymenila som priateľstvo blogové za upírske denníky).

Chcela by som sa Ti ospravedlniť, že som sa ešte stále neozvala na mail, ale nemala som kedy, pretože minulý týždeň, okrem toho, že som bola v práci, som po nej roznášla listy (yes, som bola vyťažná, nič som nepísala - super).

Tento týždeň sa pokúsim urobiť s Tebou ten rozhovor, pretože ako vidím, znova si spomenula tých ľudí a nové priateľstvá. Takže ma udivuje, čím ťa tí jedinci fascinovali, že si s nimi dokázala nadviazať kontakt. Na druhej strane, čo to boli zač, tí na zastávke?

Nevedela som, že spievaš a hráš na klavíri ;). Som prekvapená. Ja som na takéto veci totálny antitalent (asi viac sa ani nedá :D)

Čo sa týka veku, ehm, mám asi 21 (nie som si celkom istá, každý mi tvrdí, že mám 16, takže som sa sekla pri 19stich vo svojej mysli). Viem, že som už dospelá nejaký rok, ale fakt netuším koľký. Furt si to musím prerátať.

Minule, ako som bola roznášať listy, jeden ehm, pán (eeeeeeeeeeeehm) poznamenal, že nechápe, čo také DIEVČATKÁ roznášajú listy (debil). Tak som mu taktne oznámila, že už mám dve deti, a že nech si obstará dioptrie, lebo ho zrak klame. Dnešné ženy totiž nestarú. To s tými deťmi bola samozrejme lož, ale nasral ma dlháň neohrabaný.

3 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 2. dubna 2012 v 12:29 | Reagovat

PS: skvelý titulok :D

4 Beornottobe Beornottobe | Web | 9. dubna 2012 v 1:17 | Reagovat

[2]: nemusíš se omlouvat, chápu nedostatek času, taky tím trpím :D napiš, až budeš mít čas, vždyť je jedno kdy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.