Když ono je jednodušší házet svoje chyby na jiné..

20. března 2012 v 16:15 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Přijde mi, že v tomhle světě nikdo neumí přijmout svoje chyby. Když někdo něco udělá špatně, svede to na někoho jiného, aby nevypadal, že chybuje. Nevím, proč si každý myslí, že chyby jsou něco špatného. Chybovat se musí, abychom se z toho ponaučili.

...a když už se tak zamýšlím nad tím, že někdo svádí něco na druhé, tak mě napadají věřící. Přijde mi, že hodně z nich ani vlastně věřící nejsou, jen si potřebovali najít "něco", na co budou svádět dění ve světě. Bůh to přeci tak chce, jinak by se to nestalo, ne? Ne...zavinili to lidi, Bůh to fakt nechce.


Taky nechápu význam slova "věřící", protože kdyby za někým přišel například anděl, tak pochybuji, že ten věřící mu uvěří, že to anděl doopravdy je a ještě bude chtít chudáka anděla, co nejrychleji poslat do psychiatrické léčebny, kde z něj tu jeho paranoiu určitě dostanou prášky.

Nebo vůbec obecně moc nechápu katolictví. Například to jejich "Bez utrpení by nebyl soucit" - jenomže, co z toho mají ti, co trpí? Asi jim nezáleží na nějakém soucitu, ale spíš na tom, aby netrpěli..

Jedna moje hodně dobrá kamarádka je věřící. Ptala jsem se jí na spoustu věcí a vždycky se to snažila pochopit. Něco se pochopit dalo, něco ne.

A tenhle článek neřešte, to jen, že jsem doma nemocná a navíc jsem dost ovlivněná seriálem Supernatural, tudíž si pak myslim, že když k věřícímu přijde anděl, tak mu neuvěří... Ale to nic. :D

Jinak se mi děsně líbí tenhle obrázek.
(Zabíjíme lidi, kteří zabíjí lidi, protože zabíjení lidí je špatné)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 21. března 2012 v 12:07 | Reagovat

Ten obrázok je brutálny. Mám rada jedno podobenstvo. Prstom mierim na Teba,  no neviem, že tri prsty ukazujú na mňa :).

Ja som sa minule  vyjadrila na blog jedného katólika, ktorý písal niečo o Chatrči (knihe, pretože on bol zdesený tým, ako tam bol predstavený Boh)

On mal presnú predstavu Boha! Bola som taká pohoršená, že od tej predstavy nedokázal ustúpiť, že som mu musela napísať toto: Viete, v čom je váš problém? Vy neveríte v Boha, ale v dogmu, ktorú ste si vytvorili."

Jasné a ešte jedno dievča mi písalo, že verí v kresťanstvo a to som napísala aj tomu farárovi.

Vy neveríte v Boha, ale v kresťanstvo, tak sa tu prestaňte ohadzovať frázami, lebo "V priateľovom oku vidím smietku, ale vo vlastnom si nebadám brvno."

Do každého zapáral (do ľudí) akí sú neviem čo a neviem čo a ohradzoval sa svojou vierou nie v Boha, ale proste v katólictvo - či jak to mám nazvať.

Nešla som sa pozrieť na jeho odpoveď, lebo by ma iba nasral.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.