Kuřecí nugetka má asi na sobě nápis "kopni mě"...

2. března 2012 v 20:48 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Jsem ráda, že jsem tento týden přežila. Teď už mě jen čeká zasloužený odpočinek. Bohužel jen dva dny...nechápu, proč to nemůže být naopak - 5 dní volno, 2 dny škola. Život by byl hned příjemnější.


Každopádně příští týden bude zabijácký. V pondělí píšeme snad ze všeho písemky a zbytek dní po dvou písemkách denně. Nádhera.

Dnešní písemka z matematiky byla dobrá, jsem se učitele zeptala jenom na jeden příklad, on mi ho div nenadiktoval celej a pak u mě stál a diktoval mi, co mám dělat ještě u jednoho. Já to jako věděla moc dobře, co mám dělat, ale on měl asi potřebu mi to říct :D U jednoho jsem měla malou chybu, tak tim mi pomohl, ale jinak jsem to měla všechno dobře. Hned mi napsal jedničku a měl z toho strašnou radost očividně. :D Pak takhle radil i dalším. Vždycky se ho na něco při písemce zeptáte a on vám dá nápovědu, jó, je to švanda. :D Teda, když to nechápete vůbec, tak je vám i ta nápověda na prd, ale když to chápete, tak často pomůže či vás opraví.

Jinak na chodbě o přestávkách je to fajn. Dneska i včera to bylo fajn. Člověk se zasměje. Za pozemkem školy je taková rozpadlá budova starých kasáren, kde se scházejí pochybná individua (feťáci apod.) a my na ně z okna na chodbě vidíme, takže občas je "nenápadně" sledujem. No a když tam jedno to individuum šlo, tak jsem se rozhodla, že ze srandy začnu mávat. Mé pohnutky k tomuto činu byly neznámé. Každopádně dotyčný chlapec na mne taky zamával a já jsem se začla tlemit :DD Potom tam byl ještě další a ten se "schoval" za keř a začal se...ehm, jak to říct..vyměšovat :D To bylo už nechutný, tak jsem tam radši pak přestala koukat.

A abychom se dostali k nadpisu článku - odehrálo se to taky dnes na chodbě. Já s M. jsme tam stály, když v tom přišel kamarád F. a pravil, že do něj jedna spolužačka strčila a jemu NĚKDE vypadla kuřecí nugetka z housky. To NĚKDE řekl buď proto, že byl úplně slepý nebo spíš proto, že to nechtěl sbírat :D Kousek dál na chodbě samozřejmě ležela. Zrovna šli okolo nějací dva kluci ze staršího ročníku a M. začla říkat: "Kopni do toho, kopni do toho, kopni do toho" Když do toho vážně jeden z nich kopl, dostavil se záchvat smíchu. :D Potom šly za sebou dvě skupinky dětí a my s M. očekávaly, kdo do toho kopne dál. Nikdo nekopl. O pár minut později šly dvě holky. Jedna do toho kopla :D Pak šel jeden učitel a taky do toho kopl, to už jsem brečela smíchy a když se k tomu o pár vteřin později přidal ještě jeden kluk, kterej do ní kopnul, tak jsem nemohla úplně. :D Třešničku na dortu tomu dodala učitelka, která se zeptala: "Proč se tady válí ta nugetka?" :D
Po té otázce už jsem jí neviděla. (tu nugetku, ne tu učitelku, asi jí zvedla)

Když zmizela nugetka museli jsme si najít jinou zábavu. Ta se dostavila v podobě zástupce ředitele vrtajícího zeď. (Nebo to možná bylo před nugetkou? Já si to nepamatuju). Ten jeho postoj byl k nezaplacení :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 3. března 2012 v 9:59 | Reagovat

Léto je dobrý jen když nemusim nic dělat a můžu si ležet v klídku na dece s něčim studenym k pití nebo tak.A že jsou prázdniny.
Jinaj jaro je dost dobrý nebýt toho blátíčka,true :DA školy samozřejmě. No ale nejlepší je stejně babí léto :DA díky!

2 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 4. března 2012 v 12:08 | Reagovat

Veľmi dobrý učiteľ matiky, skoro by som Ti aj závidela, ale už vďakabohu nemám matiku. Tých feťákov, no coment. Neviem, konkrétne na čo si myslela s tým kríkom, našla som zopár variant (iba tým českým slovám rozumiem, ktoré sú nejakým spôsobom zaužívané :D).
Čo je tá nugetka (ďalší prípad s tými českými slovami :D)? :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.