Všechno prostě musím kritizovat..

13. března 2012 v 20:49 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Jsem paranoidní.
A koukaj na mě lidi. Pořád.
A zjistila jsem, že mé sympatie si nezískají snad žádní cizí lidé.


Byla jsem se psem u veterináře a tam se sešlo několik lidí se zvířaty a má povaha mi ihned přikázala, že je musím začit anazylovat. Ty dvě paní s dvěmi odrostlejšími dětmi mi ani tolik nevadili (a to nemám děti všeho věku zrovna v lásce), ačkoliv ten klučina neustále něco povídal, ale to se dá překousnout.

Spíš mě iritovala jedna starší paní s jorkšírem. Neustále toho psa někam přemisťovala a málem jí vypadl z tašky a pořád mu řikala, ať se nevrtí (přitom on by se nevrtěl, kdyby ho nepřemisťovala). A zkrátka bylo to otravné to sledovat. Já vím, co je mi do toho, co dělá se psem...? A proč mě to vůbec otravuje? Sama to nechápu. Zkrátka to tak je.

Pak tam přišel nějaký chlápek středního věku s kočkou. A dělal vtipného. A na všechny mluvil. A byl stráášně vtíravej a otravnej. A já jen kroutila očima, co všechno mu z té pusy nevyleze. Taky se snažil i dělat chytrého (to bychom bez vás nevěděli, že kočka může také dostat vzteklinu, když jí může dostat dokonce i člověk..). A vtipný taky nebyl, měl kočku, co barvila a hned, co vešel tak: "Je tady nějaký kocour? Ona barví, tak ať ho můžem otravovat."
Jako fajn, myslel to ze srandy. Ale nebylo to legrační.. A prej, že by ta kočka přeprala i rotvajlera. Ha ha (citíte tu ironii, doufám?).

Dneska na mě zase civělo pár lidí, to není novinka, ale tomu jednomu klukovi jsem se podívala do očí a on koukal dál a ..bylo to divný. Ne, dobře, nebylo to divný, to jen pro psychicky labilní jako jsem já je to divný, protože prostě nemám ráda, když na mě někdo koukáá!

A nechápu lidi z naší třídy. Stále. Nejlepší bylo, jak brali kamarádce žíněnky zpod kladiny na tělocviku, když ještě nedocvičila. Vážně milé osoby, asi chtěli, aby si rozbila hlavu..

A ve škole jsme psali minulý týden z němčiny, dostala jsem za 2 a to jsem se učila. Dneska jsme psali z toho samého + ještě něčeho a bez učení mám za 1. Nechápu.

A všechny věty začínám spojkou "A". Švanda.

...jinak bych se chtěla podívat na psychiatrii a do vězení. Určitě to tam je epický.
PS: Vážně začínám pochybovat o svém psychickém zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 14. března 2012 v 18:54 | Reagovat

Půjdeme tam spolu,vždycky mě to děsně zajímalo.A taky psychiatrická léčebna,pokud tos ovšem nemyslela ty.
Taky nemám ráda když na mě lidi čumí,ale to není žádná novinka :D Já dycky chtěla někoho propichovat pohledem,jenže se nenašel žádnej odvážlivec,kterej by to dělal se mnou :DD Smůla.
Já sem zase zjistila pár novejch věcí,ti povím pak.
Jo,tyhle lidi miluju.Jak si ymslí,že sou na ně všichni zvědaví.
A nesnášim když někdo de se psem a má ho an flexině a řve na něj k noze k noze a trhá tim vodítkem,psem vystrašenej totálně a já bych tim lidem nejrači zakroutila krkem a řekla jim jak to jako maj dělat.Ale to by se na mě leda tka obořili,at nestrkám čumák do cizích věcí..Fakt.

2 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 15. března 2012 v 9:49 | Reagovat

Najprv sa  nevyjadrím  článku. Lezú mi na nervy tie pytomé reklamy na blog.cz. Niežeby som na ne klikala... to nie, ale oni sa aj tak spustia sami! Aj Ty máš taký problém? Už mi to lezie na nervy. Chytám z toho hysterický záchvat. No a ako to súvisí s Tvojim článkom? Ak chceš ísť na psychiatriu, stačí zájsť ku mne.

Nič, by som nepovedala, ak by sa to stalo raz, dva, trikrát. Ale 50!? Už mám fakt nervy v kýbli.

A teraz k tomu, že si zvláštna. No áno, niečo na tom je. Ja sa zas ľudí veľmi nebojím. Skôr sa obávam ich špinavých rúk a tekutín (kýchanie, pot, dych, sliny... fuj). Som čítala o tom nejaké čudné dielo, kde baba opisovala ľudí ako hnus. Uvedomila som si, že na tom niečo je. Ale obvykle tak nad ľuďmi nepremýšľam (predsa som človek - fuj). No čo musím skonštatovať, je to, že pot sa mi hnusí. Dokonca aj chlpy. Ak chlpy, tak na zvieratách... Čím chlpatejšie zviera, tým lepšie. Čim hladší človek, tým lepšie. Nenávidím chlpy na ľuďoch (okrem vlasov).

Myslím si, že ten chlapík potreboval byť zaujímavý, ale jeho poznámky boli nemiestne a hlúpe. O čom to svedčí?

Mimochodom, ja som už na psychiatri bola, ale len na návšteve. Ver mi, tam by si nechcela ísť. Tam každý po človeku čumí. A keď si ešte na tom zamrežovanom oddelení, kde nechcú, aby pacienti vyskakovali, tak tam je to ešte horšie.

Mimochodom, ospravedlňujem sa za svoju neaktívnosť. Som naozaj zaneprázdnená, ale Tvoje články ma vždy prinútia sa na svet pozerať iným pohľadom. Myslím si, že by som mala vytvoriť postavu, ktorá je ako Ty.  Hm, môžem urobiť potom s Tebou interview? :D Aby som sa vedela potom vcítiť do postavy, keď ju budem písať. Dobre, opäť raz preháňam, ale vážne ma fascinuje Tvoj pohľad na svet a ten strach z ľudí...

Fascinujú ma Tvoje fóbie.

Ja trpím nerozhodnosťou, vraj je to nový druh choroby. Ale podľa mňa je to blud, pretože ja tým trpím od detstva.

3 Carol Carol | Web | 17. března 2012 v 14:56 | Reagovat

Nepsala jsem tenhle článek náhodou já? :D ... Až mě skoro udivilo, jak může mít někdo téměř identický pohled na svět jako mám já. :D Nejvíc ze všeho na světe nenávidim, když na mě někdo civí, což v ČR pociťuju ze všech zemí nejvíc. V cizině mi to nikde nepřijde, ale tady bych si na sebe nejradši vzala pytel. Přijde mi to i od těch lidí dost neslušný, já třeba se snažim na nikoho nekoukat  ahledět si svýho, ale ostatní lidi maj zřejmě dojem, že oči jsou od toho, aby rentgenovaly lidi kolem...
Lidi z naší třídy mě tenhle poslední rok taky neskutečně štvou, ale snažim se je už ignorovat. Nic jinýho mi taky nezbejvá.
Jinak vězení mě svym způsobem fascinuje, ale zavřená bych tam bejt nechtěla. :)

4 Beornottobe Beornottobe | 18. března 2012 v 0:28 | Reagovat

[1]: jo, myslela jsem psychiatrickou léčebnu :D

[3]: taky mi to přijde v ČR hrozně moc rozšířený :D
A ve vězení bych taky samozřejmě nechtěla být zavřená, jen se tam podívat, na chvilku..nějakou exkurzi nebo tak, ale jinak bych se tam asi moc bála :D

5 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 18. března 2012 v 7:35 | Reagovat

Už som sa začala inšpirovať tým strachom z ľudí. Nechcem tam dať toho veľa, ale zaujímalo by ma, prečo sa bojíš cudzích ľudí? Či sa introvert alebo extrovert? Si viac uzavretá, že? :)

Ďakujem za komentár :). Vôbec mi neprekáža, že si to dala inde - to sa stáva, ja si to nájdem ak sa prihlásim na blog.cz :). Potešilo ma, že si na mňa myslela :).

Som premýšľala nad tým, že či ľudí, s ktorými sa tu zoznámiš, nepokladáš za cudzincov? :) Ja po Tebe nezíram, ale... (neviem, čo som chcela povedať).

Ako urobíme to interview? :) Tu na blogu, alebo nemáš skype, FB, alebo e-mail?

6 Verča Pitrová Verča Pitrová | Web | 30. dubna 2012 v 10:09 | Reagovat

[1]:věřte mi na psychiatrii není nic zajímavéo byla jsem tam...
a jinak mám stjný pohled na lidi,kteří na mě čučí,nesnáším to!sice jsme trošku jinám,ale to snad nevadí ne?:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.