Duben 2012

Krteček nemá lopatu, ne? Aneb jak to probíhalo ve Vídni

29. dubna 2012 v 21:04 | Beornottobe |  OSTATNÍ
(PRVNÍ 4 VĚTY PSÁNY V ÚTERÝ 24.DUBNA)
Tak jsem zase doma - tentokrát ne z Anglie, nýbrž z Vídně, kde jsem byla se sborem. Teď už mě snad hodně dlouho cesta autobusem nečeká:D Užila jsem si to. Sice to trvalo jen 2 dny, ale stálo to za to :)

Anglie! Anglie! Anglie!

17. dubna 2012 v 23:07 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Když jsem v červnu loňského roku přijela z Francie plna zážitků a s hromadou fotek nezmohla jsem
se na tento blog napsat moc velký článek o tom, jak to tam celé probíhalo. Přišlo mi to zbytečné, byla jsem líná si to psát a navíc fotky mi tak jako tak přivedou vzpomínky i když si je nezapíšu. Ale teď mne prostě chytla psací nálada a mám chuť napsat o všem, co se dělo v Anglii. Nebudu popisovat asi úplně vše, ale to, co mě nejvíc chytlo za srdce :)

Jinak miluju červený autobusy, červený telefonní budky, Warwick, Big Ben, střídání stráží(nutně chci jednoho z těch človíčků domů), Buckingham, Stonehenge, Oxford, Windsor, Bath, Madame Tussauds, katedrálu svatýho Pavla, Stratford a prostě všechnoo ostatní! A chci nutně zpátky!

To není mnou, to je lidmi...

10. dubna 2012 v 18:46 | Beornottobe |  OSTATNÍ
...to, že je nesnáším.
Přeci, kdyby se chovali všichni normálně, tak není důvod k nesnášení, nechuti komunikovat a stranění se jim.

V poslední době zase vzrostl počet lidí, kterým jsem měla chuť říct něco děsně hnusného, nějakou superextranejlepší nadávku na světě. To by mi ale nesměla zabraňovat ta zakřiknutější část mé povahy, která si nechce vybudovat nepřátelské vztahy skoro s každým na této planetě.