30 dní meme - 2.den

18. září 2012 v 17:46 | Beornottobe |  30 dní meme
Seznam všech témat zde

2. den - kde bys chtěl/a být za deset let
Otázka na kterou neumím pořádně odpovědět. Nevím ani, kde budu za rok, za 2 roky, jak se všechno vyvine. A řekněme si to narovinu, 10 let je neskutečně dlouhá doba a stát se může takřka cokoliv.


Ale tak určitě vím, že bych chtěla mít nějakou dobře vynášející práci (předtím samo sebou odmaturovat a vystudovat VŠ - jestli zvládnu tohle, jsem nadmíru spokojena), být v ní úspěšná a být tak dobře zabezpečená. Vím, že peníze nejsou všechno, ale v tomhle světě jsou prostě neskutečně potřeba. A s tím souvisí, že bych samozřejmě chtěla mít krásný auto a domeček a fůůůůru dalších žůžo věcí :D (aneb Beornottobe je skromná, až to bolí)

Je mi zle, když si představím slovní spojení "za 10 let" a vzpomenu si na svoje pejsky. Vážně doufám, že jim v té době ještě bude přáno mít dobré zdraví a dožijí se vysokého věku, protože si svět bez nich vůbec nedokážu představit. Bylo by to jako snažit se dýchat a nemít kyslík.

Taky bych chtěla mít lepší vztahy s rodinou, víc se jim svěřovat, nebýt ten zachmuřelý puberťák plný tajemství, který dusí v sobě vlastní pocity a rodina o něm skoro nic neví. Zas na druhou stranu - vědět úplně všechno taky nemusí, protože když si tak představím, že v naší rodině se všechny drby šíří rychlostí světa, hned mě potřeba svěřovat se opustí. Každopádně pokud v té době budu bydlet někde jinde než s našima, tak je chci navštěvovat alespoň 1x týdně. Možná víckrát. Prostě nechci mít takový ten vztah s rodiči, kdy se s nimi vídáte jednou za uherák.

Co vím určitě, že za 10 let nechci je mít děti. Mám k nim nějakou antipatii. Je to malý, řve to, chce to pořád jíst, vyprazdňuje se to na nevhodných místech = smrdí to a hlavně BUDÍ VÁS TO - a to bych psychicky asi nepřežila, kdybych musela vstávat kvůli malému řvoucímu démonovi. Když budu chtít něco, co se vyprazdňuje, potřebuje jíst a pít a musíte se o to starat, pořídim si štěně - přeci jen štěňátka jsou mnoohem roztomilejší a později pak nejsou nevděčný a hlavně nemluví na vás :D

Taky nějak nemám v plánu se vdávat, je to drahý a pak vás oškube ten druhej o majetek.. (a ne, že bych hodnotila lidi podle majetku nebo myslela jen na peníze, ale..) :D

A vůbec tak nějak nechci dělat ty věci, který se od života předpokládaj, je to nuda :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kler-wonder kler-wonder | Web | 20. září 2012 v 13:14 | Reagovat

Líbí se mi tvoje názory :D A z části s tebou i souhlasím a chtěla bych to tak mít taky... ale děti a svatbu mít chci.. hlavně tu svatbu - pořádnou, na kterou jen tak nikdo nezapomene.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.