Confused.

20. září 2012 v 21:51 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Mám děsně divný období.
V jednu chvíli jsem bez nálady, nekomunikuju a pohrdám vším na tomto světě a vzápětí se zas tvářim jakoby nic, směju se a mám děsně ukecanou náladu.
Tak jo, možná to neni obdobím, možná to je prostě u mě normální, jen nechápu, co se to ve mně najednou přecvakne a řekne mi "teď se netvař jako vrah, ale komunikuj s lidma."


Děsně mě nebaví škola. Ten stereotyp - sedění, koukání na tabuli, snaha pochopit se, co to do mě hustí učitel/ka a psaní. Nejlepší je asi učitel na informatiku - máme novýho, takovýho staršího, děsně "chytrýho", který nazývá pravé tlačítko myši zkratkou "PTM" a vůbec na všechno má děsně divný termíny a když po nás chtěl, abychom si vytvořili složku, tak to od něj skoro nikdo nepochopil...(já teda jo, ale byla jsem na vážkách, jestli to vážně chce :D).


Taky jsem dostala 5, z češtiny z psaní s/z/vz - to mi prostě nikdy nešlo...ale dneska jsem si to opravila a mám za 1 :D Nechápu, jak někdo mohl dostat tu 5 znova (a že těch lidí bylo požehnaně), když jsme psali z těch stejných slovních spojení. A z velkých písmen mám naštěstí za 2 (mimochodem bylo tam snad přes 20 pojmů, z čehož jeden mohl obsahovat i 5 slov a známkovalo se stylem - co chyba, to stupeň dolů, takže.. :D).

A dneska jsem byla zkoušená z anglické konverzace. Měli jsme si připravit 5ti minutové povídání o nějaké cestě někam. Já si samozřejmě doma řekla, že se mi to nechce připravovat, a tak jsem se na to s radostí vybodla. No...jenže paní učitelka se rozhodla, že k tabuli půjde jako první slečna z první lavice - tudíž já. So funny. A tak jsem tam něco vykládala, pak jsem tam měla obrovský výpadek a pak jsem zas vykládala dál. Když jsem skončila a učitelka se mě zeptala, jaký z toho mám pocit, tak jsem řekla, že to bylo takový zmatený ( a myslela jsem si, že to bylo HROZNÝ nikoliv ZMATENÝ) ... a ona prý, že ne, že se jí líbilo, jak jsem to měla PŘIPRAVENÝ...měla jsem chuť se začít smát, když mi tohle řekla no :D Nakonec jsem odešla s krásným výsledkem 1- :D

Nejlepší je, že teď mám flyball (kdo neví, co to jest, nechť klikne zde) vždycky v pondělí po tělocviku, který máme ještě jako odpoledku! Jo, sice se na flyballu neběhá tolik jako v jiných sportech, ale furt tam běhat musim, a tak jsem byla v pondělí, kdy jsem přišla domů v 8 absolutně kaput a ještě dneska mě všechno bolí ...a dneska jsem pro změnu šla se psem zase na agility, kde jsem se naběhala ještě stokrát víc než na tom flyballu a těláku, takže mám pro tenhle týden sportování dosti :D

Teď mi do neděle postačí jen procházky po poli se sluchátky v uších, čtení, válení se a nicnedělání - to mi jde, pěkně prosím, nejlépe. Zítřek už snad nějak přežiju, protože máme od 9 do půl 1! Ha, odpadla nám totiž první a poslední hodina :)

Taky mě děsně deptá ten kluk nebo spíš pán. Jo, je to pán, ne kluk. Nehledě na to, že slovo kluk je děsně divný. A nehledě na to, že fakt netušim kolik mu je. A ŠTVE MĚ - ten jeho úsměv, ty sluneční brejle, ten arogantní výraz, to jak nemá vlasy :D, jak nikdy nevim, co mi zrovna řekne, jak má pochybný kamarády a vůbec je on celej pochybnej a ta jeho hlasitá hudba. A vždycky, když si myslim, že už ho nepotkám, tak ho zas potkám. A koukám na to jeho podělaný auto a to jsem si do seznamu 101/1001 (splnit 101 věcí za 1001 dní, do čehož mě přinutila má drahá internetová sestra) napsala, že nesmim. NESMIM. Nechci, aby znal moje jméno (tak proč jsem mu ho řekla?), nechci ho potkávat (tak proč chodim kolem jeho auta a nenajdu si jinou cestu?) a nechci být tou puberťačkou, kterou teď jsem, která řeší tyhle věci.
Shame on me.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 21. září 2012 v 14:20 | Reagovat

Jo M je prostě... tvoje nová ZÁVISLOST!! :DDDD

2 Beornottobe Beornottobe | Web | 21. září 2012 v 14:31 | Reagovat

[1]: But I don't want this! :D

3 Caty Caty | Web | 21. září 2012 v 19:21 | Reagovat

Too bad :DDDD

4 Beornottobe Beornottobe | Web | 21. září 2012 v 20:44 | Reagovat

[3]: Nebuď zlá! :D

5 Kajl Kajl | Web | 25. září 2012 v 18:49 | Reagovat

http://www.facebook.com/UkazSvujTalent

byla bych ráda za LIKE a připadnou účast
ps: omlouvám se za reklamu ://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.