Another game over...

18. října 2012 v 16:54 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Ten nadpis je trochu mimo, ale přitom ne. Protože je to text z písničky. A já zas našla takovej dotazníček na písničky. Nemám vyplněno ještě všechno (chybí mi asi 2 věci), protože se nad tim chci zamyslet, tak to možná až časem doplnim...ale tady zatím to, co mám :)

Oblíbená písnička: Daughtry - Used to

Tohle je věc, která se každou chvíli mění, takže nemám vyloženě jednu oblíbenou písničku. A hodně, hodně se divím, že jsem sem napsala právě tuhle. Protože momentálně jí ani moc neposlouchám. Ale uvědomila jsem si, že je to jedna z mála, která mi vydržela dlouho bez toho, aniž by mě omrzela.

Jeden týden mám prostě ráda tuhle, druhý den tamtu a třetí týden mě obě dvě omrzí a najdu si opět novou, protože ty dvě jsem si předtím pouštěla pořád dokola. A to je koloběh mého "písničkového" života...

Takže momentálně bych za oblíbenou písničku mohla označit úplně nějakou jinou, ale jelikož tahle mi neoposlouchaná vydržela fakt dlouho, tak je tady, ať se mi to líbí nebo ne!


Nejvíc neoblíbená písnička: Justin Bieber - Baby
Stále ještě jsem nepochopila jeho fanynky a stále ještě jsem nepochopila, co to má společného s hudbou. Ale každému se líbí něco jiného no, já tohle prostě nemůžu vystát stejně jako někdo nemůže vystát jiné věci. Co člověk, to názor, takže nebudu kamenovat fanynky JB...jen je prostě nikdy nebudu chápat.

Písnička, díky které jsem šťastná: American Hi-Fi - Another perfect day
Ten text prostě mluví za vše a tahle písnička umí neskutečně zvednout náladu...:)

Písnička, která mě rozesmutní: Simple Plan - Astronaut
Ne, že by mě vyloženě rozesmutněla, protože jí miluju, ale je prostě taková smutnější no...:D :))

Písnička, která mi někoho připomene: Apocalyptica - I don't care
Ha, nedávno mi ji doporučila má internetová sestra a mě okamžitě chytla. Takže mi vždycky připomene Caty a jak jsem vděčná, že mi ji doporučila, protože už jsem nutně potřebovala novou píseň do svého playlistu.

Písnička, která mi připomene nějaké místo: Anberlin - Enjoy the silence
Nejhorší na tom je, že to místo, které mi připomene je škola, protože jí mám spojenou jako s tzv. "žolíkovou otázkou". Když jsme psali z dějepisu, tak nám učitel dával jako bonusové otázky písničky. No a tuhle jsem znala, ale nemohla jsem si za boha vzpomenout na název. Teď už ho do smrti nezapomenu. A mimochodem - ta písnička je prostě super !

Písnička, která mi připomene nějakou událost: It's a long way to Tipperary
Nejúžasnější zájezd do Anglie - tak kouzelný místo a s úžasnýma lidma. Tuhle písničku musel povinně zpívat celý autobus a pak jí prostě z té hlavy nedostanete, když ji zpívate už po sté :D

Písnička, jejíž text znám zpaměti: Na vlásku - Kdy můj život začne
Mohla bych sem dát jinou písničku, protože k některým si ty texty přečtu a pak si je už prostě pamatuju, u některých je časem pochytím, protože například Simple Plan jde fakt dobře rozumět, takže tam si ty texty ani číst nemusím, ale dala jsem sem tuhle, protože u tý jsem se ten text, ačkoliv je v čeština, musela nějakou tu chvíli učit. A zkrátka ta pohádka je nezapomenutelná.

Písnička, na kterou tancuju: -
Já nějak netancuju...a to z toho důvodu, že jsem kopyto :D A když už si rádoby zatancuju, tak to musim mít hodně dobrou náladu a neni to na určitou písničku...:D

Písnička, která mě uspí: Simple Plan - Untitled
Tuhle prostě miluju, je dokonalá! Ne, že by mě ale uspávaly písničky, mě spíš uspává učení poslední dobou...už se mi to za tenhle týden stalo dvakrát, ale to odbočuji od tématu! :D

Písnička od oblíbené kapely: Simple Plan - I'm just a kid
Já vím, je tady již "přesimpleplanováno", ale já si nemůžu pomoct. Já je mám prostě strašně ráda. Ty melodie, texty, ten děsně roztomilej zpěv!

Písnička od kapely (interpreta), kterého fakt nemám ráda: TĚCH JE MOC.
Nemám jich ráda víc, ale momentálně si nemůžu vzpomenout na nějakého konkrétního, kterého tak moc nesnášim, že by stál za zmínku tady...ale určitě jich nemám ráda tunu, to vim!! :D

Písnička "guilty pleasure": To si taky ještě budu muset rozmyslet :D

Písnička, kterou by nikdo nečekal, že mám ráda: Nick Jonas - Introducing me
Přiznám se- před pár lety jsem čučela na Camp Rock v televizi, v sobotu, když jsem se nudila a byla tam tahle píseň! :D Vím, že nemůžu soudit hned všechny interprety, protože jsou ty "cool teenage stars" a kvůli tomu je zavrhnout do podsvětí, ale nikdy mi to moc nešlo a vždycky jsem je odsuzovala. Ale tahle písnička je pro mě prostě hezká. Seřvětě mě klidně za to, mně to neva :)

Písnička, která mě vystihuje: Simple Plan - Welcome to my life
Ty pocity z týhle písničky moc dobře znám. Nevím proč, protože můj život je sakra dobrej a já bych se z něj měla radovat a být vděčná za všechny ty chvíle, co můžu prožít. Ale prostě jsem nějak zaseklá v období, kdy "I'm sick of everyone around" a nemůžu se z něj vymotat.

Písnička, kterou jsem milovala a teď ju nesnáším: The Veronicas - Untouched
Je hrozný, jak rychle dokážu měnit názory. Ale momentálně bych tohle už poslouchat prostě nemohla a nepochopím, jak jsem kdy mohla. Asi je to na mě moc veselý...?

· Písnička, kterou pořád slyšíš v rádiu: Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
Na to, že neposlouchám rádio nijak často (skoro vůbec), jí slyším až podezřele často. A taky ve škole, všude...!


Písnička, kterou bych chtěla slyšet v rádiu: Three Days Grace - Over and over
Možná tam i hraje, já nevím. Rádio moc neposlouchám...a asi dělám dobře. Radši si písničky stáhnu podle toho, co najdu na youtube či co slyším v nějakém seriálu.

Písnička z mého oblíbeného alba: Simple Plan - Anywhere Else But Here
To, že nemám oblíbené album je asi vedlejší, ale...jsou to prostě Simple Planíci nooo :D

Písnička, kterou poslouchám, když jsem naštvaná: Three Days Grace- I Hate Everything About You
Vždycky, když jsem naštvaná, tak potřebuju nějakou písničku, kde se zpívá o nenávisti a podobných věcech. No a tahle písnička to dokonale splňuje. Navíc tam krásně řvou, což mi pročistí aspoň myšlenky, protože se nemůžu moc soustředit na nic jinýho.

Písnička, kterou poslouchám, když jsem šťastná: Green Day - Horseshoes and handgrenades
Je prostě energická. A je od GD, což je taky jedna z mých oblíbených skupin a bez týhle písničky by to prostě nešlo!

Písnička, kterou poslouchám, když jsem smutná: Band of Horses - Funeral
Tak jo, znám jí asi tak pár dní, ale ode dneška je to prostě písnička, kterou poslouchám, když jsem smutná. Určila jsem si jí, tak to tak bude! :D

Písnička, kterou chci, aby mi hráli na svatbě: Simple Plan - No love
Tak za prvé - nechci se vdávat. Vím, že na tomhle světě nepotkám Lebenslangerschicksalsschatz ( to nic, to je z HIMYM) a vím, že nemůžu žít v americký romantický komedii...a ani tam žít nechci teda :DDD. Tak nač myslet na nějakou svatbu, která nikdy nebude?
Ale kdyby byla (jakože je to nereálná představa a NEBUDE prostě, to je predestinace...), tak tam bude hrát No love a ten text je mi ukradenej! :DD

Písnička, kterou chci, aby mi hráli na pohřbu: Levi Kreis- I should go
Už jsem si jí určila asi před rokem, protože je strašně smutná, krásná, dojemná... A prostě bez týhle písničky si nedovedu svůj pohřeb představit (můj černý humor je bídný, ale nedá se nic dělat).

Písnička, která mě rozesměje: Milan Daim - Nepovim stůj
Vážně není moc písniček, které by mě rozesmály, protože poslouchám spíše ty pomalejší, depresivnější apod. Ale tahle mě nerozesmála kvůli něčemu docela jinýmu, než že by byla veselá. Je to spíš taková vzpomínková no.

Písnička, kterou umím zahrát na hudební nástroj: Pearl Harbor (Hans Zimmer) - Tennessee
Na klavír umím zahrat víc písniček (ne moc, ale nestěžuju si :D) od Titanicu přes Hallelujah až po třeba While your lips are still red.. Ale tahle mi prostě teď nějak přirostla k srdci a mám jí strašně ráda a tudíž se mi i velmi dobře hraje.

Písnička, kterou bych chtěla umět zahrát: Simple Plan - Gone too soon
...protože je prostě nejepičtější!

Písnička, která mi dává pocit viny: 30 second to Mars - This is war
A nevim proč...

Písnička, kterou znám od dětství: Lunetic - Máma
Jé, jak já tyhle hochy milovala :D Chybí mi to dětství :D LOL! teď jsem tu písničku slyšela po tolika letech a je to strašně vtipný :D :)

Písnička, kterou jsem milovala minulý rok touto dobou: Sixpence None The Richer-Kiss me
Viděla jsem film. Americkou romantickou komedii, of course. A tahle písnička byla tak strašně chytlavá, že to prostě nešlo si jí nestáhnout a neposlouchat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 18. října 2012 v 21:05 | Reagovat

jéje,to je pěkný! já bych to asi dělat nemohla:D
to s tim dějepisem je vskutku vtipné! :D .. I am just a kid and.. :DD
CALL ME MAYBE?? OMG :D dneska zase hrála v jednom obchodě,nejvíc nenáviděná písen za poslední dobu u mě teda :DD
Máma! to zpíval náš pošahanej spolužák při cestě do Anglie v autobuse na mikrofon :DDDDDDDDDDDDDDDd to jsou taky vzpomínky zajímavý no:D
svatební píseň nejlepší :D
jinak jako píseň která mě rozesměje,to moc nechápu,jak může píseň rozesmát :D nebo ne nechápu,ale jako nevim co by to muselo bejt za píseň aby se jí to povedlo.. :D

2 Beornottobe Beornottobe | Web | 18. října 2012 v 21:40 | Reagovat

[1]: Svatební píseň je nejlepší, jo? :D A když ti píšu její text, tak se ti nelíbí! :DD
No, mě rozesměje ta písnička kvůli vzpomínce no :D jinak taky nevim o žádný děsně vtipný písni :D

3 Caty Caty | Web | 19. října 2012 v 22:05 | Reagovat

[2]: text je totiž  vhodnej na svatbu,ale samostatně se mi fakt nelíbí:DDD

4 Beornottobe Beornottobe | Web | 19. října 2012 v 23:13 | Reagovat

[3]: Vůbec nevíš, co je hezký :D

5 Caty Caty | Web | 20. října 2012 v 16:58 | Reagovat

[4]: už to tak bude :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.