Listopad 2012

It's not fair when you say that I didn't try! I just don't care about you anymore...

20. listopadu 2012 v 22:08 | Beornottobe |  OSTATNÍ
...protože už mě to prostě nezajímá...

Jděte všichni do hajzlu s tou faleší a všelijakýma hrama.

Nebavěj mě lidi, nebaví mě žít na téhle planetě. A čim více jste v tomhle světě hodní, tím víc vám ostatní lidi se*ou na hlavu. Kde je sakra spravedlnost?

Nic není fér a lidi jsou svině.

I když se snažim k sobě pustit nějakýho člověka blíž, tak to prostě nejde. A i když ho nepustim MOC blízko, tak to stejně bolí, když ubližuje, takže se asi budu muset úplně izolovat od světa. Je to na houby.


Because I'm not like the others...

15. listopadu 2012 v 17:41 | Beornottobe | 
(Článek na téma týdne "Moje osobnost")
Jsem jiná, naprosto jiná, než ostatní. Blázen milující psy, který se může zdát díky prospěchu ve škole inteligentním, ale uvnitř je jen naivní malou holkou, která doufá, že se tady jednou něco změní a ona nebude muset neustále používat větu: "I don't wanna live on this planet anymore"

You all laugh because I'm different. I laugh because you are all the same

8. listopadu 2012 v 16:58 | Beornottobe |  OSTATNÍ
... ha, je děsná tma. A to ještě ani neni 5. Teda jako ne že by byla úplně tma, ale už je prostě šero a zima a to je strašně depresivní. Ale už chci, aby sněžilo. Já sníh ráda totiž! :D

Prvního listopadu jsem se vypravila se svými nejdražšími rodiči do Prahy na natáčení Partičky. Ta atmosféra se ani nedá popsat slovy, bylo to zkrátka něco nezapomenutelnýho a božího :) Zkrátka epičnost sama. V ten moment, kdy tam všichni přišli, jsem zkrátka pocítila takový nával euforie a měla jsem obrovskou radost, že tam můžu být. Strašně si toho vážím. Díky tati - jsi nejlepší...a i když si to nepřečteš (protože kdybys našel můj blog, tak bych ho musela nenávratně a neodkladně smazat a modlila bych se každý den, že sis nepřečetl to, co tady stojí), tak to prostě musím napsat! :)