Prosinec 2012

Amazing day!

21. prosince 2012 v 22:47 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Jsem děsně náladová v poslední době. A dneska mám nějaký divný vkus na písničky, protože se mi strašně začaly líbit písničky od Xindla X, které normálně NESNÁŠIM. Ale tahle je prostě dobrá a hlavně chytlavá a jelikož jsem jí dneska na besídce slyšela asi třikrát, tak se mě prostě teď už nechce pustit a musim si jí pouštět dokola :D Má atmošku.

I lose my sense of wrong and right

16. prosince 2012 v 21:55 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Nesnášim to, co dělám.
Nesnášim svoje pocity a to jak to nedokážu ovládat. To jak moje city ovlivňují moje chování. A jak si ani vlastně nejsem jistá, co to cítím.
A nejvíc ze všeho nesnáším, když někdo se mnou o tom chce mluvit. Protože já to prostě nedokážu. A nechci, aby mě lidi soudili a řešili. Nechci aby lidi, co mě znaj, věděli, co cejtim.
Všechno dusim v sobě, všechno mě užírá, všechno to strašně bolí.
Dneska jsem se složila snad stokrát. I venku, když jsem šla, tak mi tekly slzy. Už to prostě nezvládám. Nic z tohohle světa..
Nejlepší je, když máma vidí, že mi něco je a ptá se co ... a já jí nedokážu dát odpověď. Nebo když mě chce utěšovat, tak se mi chce brečet vždycky ještě víc.
Potřebovala bych nějakou pauzu. Ne od školy a od lidí...ale od celýho života. Prostě na pár dní úplně vypnout. Proč nemůžu vlastnit tlačítko "turn off", který by to zařídilo?
Nesnáším se za to, jak jsem slabá a za to, jak mě všechno uvnitř užírá.
Proč všechno musím tak řešit? Proč to nedokážu hodit za hlavu? Proč mám v sobě tolik soucitu s ostatníma, když ostatní ho nemaj se mnou? Proč odpouštim i těm, co si to nezaslouží? Proč jsem tak hodná k lidem, co mi něco udělali a proč jim pomáhám i když oni mě v životě nepomohli?
Hodný lidi to mají v životě prostě nejtěžší. Smířím se s tím.

I just love snow.

11. prosince 2012 v 15:02 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Konečně přišlo to období. To, které tak miluju. To, které mi dokáže vykouzlit na tváři alespoň na chviličku úsměv i to, na které si tak s radostí zanadávám, když právě mrznu nebo když šlápnu do rozjeté břečky na silnici, ale i to k tomu patří.

Miluju sníh!
Zdá se mi to všechno kolem strašně magické, krásné...ta bílá barva všude kolem! A také to, jak to značí, že za chvíli přijdou Vánoce. Je vážně škoda, že v poslední době se Vánoce staly spíše komerčním svátkem, ale i přesto je zbožňuji, protože ta atmosféra je nepopsatelná. Všude výzdoby, cukroví, koledy,...Už se těším na začátek vánočních prázdnin, kdy konečně začne klid a já budu moct zalehnout do postele, odkud budu sledovat pohádky!