I just love snow.

11. prosince 2012 v 15:02 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Konečně přišlo to období. To, které tak miluju. To, které mi dokáže vykouzlit na tváři alespoň na chviličku úsměv i to, na které si tak s radostí zanadávám, když právě mrznu nebo když šlápnu do rozjeté břečky na silnici, ale i to k tomu patří.

Miluju sníh!
Zdá se mi to všechno kolem strašně magické, krásné...ta bílá barva všude kolem! A také to, jak to značí, že za chvíli přijdou Vánoce. Je vážně škoda, že v poslední době se Vánoce staly spíše komerčním svátkem, ale i přesto je zbožňuji, protože ta atmosféra je nepopsatelná. Všude výzdoby, cukroví, koledy,...Už se těším na začátek vánočních prázdnin, kdy konečně začne klid a já budu moct zalehnout do postele, odkud budu sledovat pohádky!


S V. jsme se v sobotu vypravily nakupovat vánoční dárky. Nakonec jsme každá koupila jen 1 dárek a to jsme tam byly přes 3 hodiny. Navíc obě dvě nesnášíme nakupování, takže jsme trpěly. A teď tam ještě k tomu budem muset znova...bleh.
Ale alespoň jsem si koupila kalhoty, které jsem už potřebovala :D a vůbec nevím, co mám všem k těm Vánocům kupovat!

Přijde mi, že těch několik posledních měsíců, od té doby, co skončily prázdniny, stály za nic, a tak trochu doufám, že aspoň o těch Vánocích se mi ta nálada zlepší. Nebudu muset řešit školu, nebudu řešit lidi, co se na mě vykašlali a nebudu řešit dilema, jestli je přijmout zpátky, když se vám po 3 týdnech najednou z čista jasna ozvou. Neumím být zlá, tudíž neumím lidi poslat pryč, ale zároveň asi ani neumím odpouštět...a pak se rozhodnětě, co dělat, když ani jedno řešení není schůdné. Zkrátka můžete jen doufat, že se to nějak vyřeší samo.

Včera jsem schytala ve škole 5 ze slovíček z němčiny. Nejhorší na tom je, že je mi to úplně jedno, protože mi to asi ani nezkazí průměr, což je velmi, velmi výhodné. Jen teď nebudu moct podělat tu zítřejší pololetku, na kterou se nehodlám učit, takže to bude celkem vtipné, ale to se poddá... Pak jsem ale taky nasbírala další jedničky, takže nemůžu říct, že bych si kazila známky všude. Třeba z biologie se mi KONEČNĚ podařilo po sto letech dostat 1. Nesnáším to, jak probíráme člověka a nejde mi to, takže teď to byl celkem zázrak, ještě, když jsem u toho, jako vždy, usnula a naučila se tak půlku. A pak ze zeměpisu, kterému jsem taky moc nedala, jsem dostala 1 jako jediná ze třídy. So funny.

Učitelka na češtinu mi dala žvýkačku. Normálně přišla do třídy, nabídla nám se spolužačkou a pak řekla, že má totiž ráda první lavice. Normální učitel by vás seřval za to, že máte žvýkačku a ona nám ještě nabídne :D Mám ráda fajn učitele, kteří nemají potřebu vás za každou cenu dusit a jsou milí. Škoda, že jsou v tomto světě nedostatkovým zbožím.

Jinak doporučuji noční procházky, když je tohle počasí. Je to strašně epický! Chodím teď vždycky po 9 hodině, na pole, a jak je tam bílo, tak tam ani není taková tma. Včera jsem sice měla trochu halucinace a zdálo se mi, že je NĚKDO za stromem, takže jsem se lekla, ale nakonec se ukázalo, že to byl jen nějaký výplod mé fantazie, takže stále žiji a žádný vrah tam na mě nečíhal :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BrettJedly BrettJedly | E-mail | Web | 23. února 2017 v 6:08 | Reagovat

wh0cd580984 <a href=http://torsemide.us/>torsemide online</a> <a href=http://toradol.us.com/>Toradol</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.