Leden 2013

Každý má chyby...

16. ledna 2013 v 18:54 | Beornottobe | 
Mám několik vskutku otřesných zjištění o sobě. O některých vím už déle, ale teď se začala projevovat nějak více často, což se mi nelíbí. Článek jsem začala psát, ještě než jsem si přečetla, jaké je téma týdne ("Není růže bez trní), ale rozhodla jsem se toho tématu využít a pojmout ho tak, že není člověk, co by neměl chyby a tady 10 mých největších (nebo nejčastějších?) chyb.

1)jsem žárlivá. A to dost. Neskutečně. NECHCI být! Ubíjí mě to. A nejvíc mě štve, jak mě to štve a stejně s tím nedokážu nic udělat. Jedna má část má neustále potřebu všechno řešit a žárlit a být strašně výbušná z toho, kdežto má druhá část mi říká, ať se na to všechno vykašlu, potlačím to a neřeším to. A tak se mi neustále střídají nálady, protože každou chvíli se dere na povrch jiná strana mé osobnosti a já jsem víc zmatenější, než kdy dřív. Nikdy jsem necítila potřebu někoho hlídat, ptát se ho, kde byl, řešit s kym byl, ale teď se na mne řítí vodopád pocitů, které říkají, že tohle všechno MUSÍM vědět, jinak nebudu mít klid. Brzo mne ten vodopád stáhne pod hladinu...

What a wicked game to play...

12. ledna 2013 v 0:27 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Potřebuju prázdniny. Hned teď. Vím, že teď jedny skončily a že bych se měla cítit odpočatě, ale ta škola mě zkrátka pomalu ale jistě zabíjí. Ta každodenní rutina, ten stereotyp. Vstanu, jdu do školy, přijdu domů, zapnu počítač, jdu se psem a pak se až pozdě do noci musím učit. Všimla jsem si, že mi ani tolik nevadí ten samotný čas strávený ve škole, jako to, že po příchodu domů se opět musím věnovat učení... Kdybych měla po návratu domů od školy již klid, tak bych si na ní i dokázala zvyknout, ale takhle to prostě NEJDE a nikdy nepůjde.

Ale dneska mě potěšil ten sníh ráno! Miluju, když je všude bílo, den je pak hned veselejší...!!

Taky jsem udělala mírnou blbost tím, že jsem si nastavila jako vyzvánění tuhle písničku. No a ona mi dneska ráno začala řvát u ucha, protože já zrovna zamáčkla budík na mobilu a pak jsem si velmi inteligentně ten mobil položila přímo vedle hlavy na polštář :D A pak mi někdo VELMI INTELIGENTNÍ telefonoval, že jo...a dokonce dvakrát...a ještě ze skrytýho čísla, což taky neskutečně nesnášim, ale dobrý no. Ale tak na druhou stranu - kdo může očekávat, že v 7:20 ještě spíte, když máte být v 8:00 ve škole.

Vítej nový aparáte

6. ledna 2013 v 0:58 | Beornottobe |  GALERIE
K Vánocům jsem dostala boží věcičku. Tu nejbožejší. Zrcadlovku. Nikon D3100. Zatím se s ním snažím sžít, ale už teď mi přirostl k srdéčku :D Většinou fotím naší famílii, kterou tu ale vystavovat nechci, tak tady pár jiných úlovků: