Breaking me down

6. února 2013 v 13:50 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Jsou fajn...Ty dny, kdy se vám vyloženě daří. Ty dny, kdy vás bolí břicho, ráno máte laboratorní práce od 7, na které se skoro nemůžete dostat, protože váš táta má zrovna NÁHRADNÍ auto, který má se sněhem očividně velký problém, máte na supla učitele, kterýho ani nemůžete cítit, dozvíte se, že zítra se budete muset dobelhat autobusem na olympiádu z českého jazyka a že tam budete asi tak o 45 minut dřív, než vlastně být máte, jelikož nic jinýho nejede, jste na všechny naštvaní a když na tu divnou náladu snažíte v průběhu dne zapomenout, tak kolem vás projede strašnou rychlostí dodávka, která na vás hodí krásnou sněhovou břečku a vy se celí mokří jen dopravíte domů a oddychnete si, že snad ty katastrofy už skončily, jelikož jste v teple domova a tady už se nic stát nemůže... To, že vám spadne kabát, který se snažíte pověsit a v jehož kapse je i telefon, jen s úsměvem přehlédnete.


Áno, tak to je můj dnešní den. A to je teprve půl druhý. Je hezké pozorovat to, jak se na mě občas lepí smůla.

Taky musím udělat referát na informatiku, referát na češtinu, dopsat ročníkovou práci, napsat seminárku na češtinu a napsat jazykový sloupek na češtinu. Je toho vskutku málo. Sice něco z toho je až do dubna, ale stejně mi přijde, že to v životě všechno nemůžu zvládnout. Jsem snad robot? ...Nejhorší na tom je, že občas si ty učitelé vážně myslí, že robot jste.

Na vysvědčení mi strašily dvě dvojky. Nejlepší vysvědčení ze třídy. Není to sice jako loni, samé jedničky, ale jelikož je třeťák těžkej a schytali jsme některý vážně hardcore učitele, tak si nemůžu stěžovat a můžu se hrdě pochválit, že jsem z toho neupadla do mdlob a všechen ten nátlak jsem statečně vydržela a dopracovala to do tohohle výsledku..!

Taky mám ráda věci složitý... Objednávala jsem si totiž lístek na Green Day do Vídně až po té, co byly v ČR vyprodány, a tak jsem si to krásně musela zařizovat přes Slovensko, pak přes nějakou jejich pobočku v Brně, poslat peníze na účet, vyřídit minimálně 3 telefonáty a teď jen můžu doufat, že ta vstupenka vážně dorazí, protože jestli ne, tak se vážně už jdu zahrabat do země. Nejlepší je, že se mě ještě bratr ptal, jestli chci objednat taky lístek, když ho objednával on... z český stránky. A já suverénně říkám, že nee...no jo, měním názory jak ponožky :D
Ale neskutečně se na ně těšim, už aby byl květen! A jako předskokani All Time Low, taky nejsou špatní! Takže dvojitá radost :)

V červnu se taky chystám na koncert Kabátu. Nějak jsem se rozkoncertovala. Budou to moje úplně první koncerty v životě, tak uvidíme, jak zvládnu ty davy lidí, ale co bych pro Greeny neudělala...a ty Kabáti už jsou jen taková doplňující akcička, který musim využít, když se vyskytla příležitost! :D

Jinak začínám praktikovat házení si mincí, když nevím, jak se rozhodnout. Detail je v tom, že tu minci pak nikdy neposlechnu a udělám pravý opak. Už jsem to takhle udělala minimálně dvakrát...možná to pak ztrácí význam, ale nevim no...mám takový tušení, že mi ta mince prostě radí špatně a chce mě jen dostat do potíží! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 6. února 2013 v 17:29 | Reagovat

:DDDD hehe prostě super den!! :D
Nejhorší na tom je, že občas si ty učitelé vážně myslí, že robot jste. ne občas,nýbrž POŘÁD si to myslej :D .

2 Melanie Melanie | Web | 6. února 2013 v 20:35 | Reagovat

Já jezdím do školy autobusem :((

Rozhodni se tak, jak tě to napadlo poprvé :)

3 keepon keepon | Web | 7. února 2013 v 0:27 | Reagovat

O "Dni blbec" mi povídej... Taky se mi občas "zadaří"... S těmi lístky jsi mi připomenula, že já chtěla do Vídně jet na Pink. Ale vzhledem k tomu, že jsem nyní v docela tíživé finanční situaci a můj strejda se, bohužel, nejmenuje Skrblík, asi do žádné Vídně nepojedu, ačkoliv bych jela moc ráda.
K vysvědčení ti moc gratuluji, myslím, že ve třeťáku je to... Působivé. Mé vysvědčení letos (ve druháku) taky "zdobily" dvě dvojky, ale na nic si nestěžuju. Spíš jsem byla opravdu mile překvapena. :-)
P.S.: Co se týče toho házení mincí... Vlastně je to super způsob, jak zjistit, co doopravdy chceš. Znám to z vlastní zkušenosti. :-D :-)

4 Kate Kate | Web | 7. února 2013 v 15:15 | Reagovat

No nechtěla bych :D takový blbý dny znám, někdy se prostě nic nedaří, máš pocit, že horší to bejt nemůže a pak se něco horšího stane :/ Nesnáším referáty, letos je naštěstí moc nepíšeme a minulý dva tři roky to bylo strašný :/ To jsi měla pěkný vysvědčení :) Stím házením mincí je to vtipný :D taky minci málokdy poslechnu :D

5 Idealist. Idealist. | Web | 12. února 2013 v 19:41 | Reagovat

Trošku pátek 13.tého;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.