Why am I not invisible?

28. února 2013 v 14:33 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Celý život žiji v domnění, že jsem pro okolní svět neviditelná. A jsem za to ráda, protože nesnáším, když na sebe upoutávám pozornost a nemám ráda, když na mě mluví cizí lidi. Když jdu kolem cizích lidí, můj pohled směřuje dolů a snažím se co nejvíce, aby si mě nikdo nevšimnul.
Dneska, když jsem šla se psem, jsem ale potkala 2 nějaký pány - důchodce, který jsem v životě neviděla (tak jo, možná viděla, ale ta moje nevšímavost vůči okolnímu světu tuto skutečnost asi popřela). Chtěla jsem je předejít, protože šli pomalu a mě pes vždycky strašně táhne směrem kupředu, když v tom ten jeden na mě promluvil.
"Kde jste dneska nechala toho druhýho psa?" Měla jsem sluchátka, a tak jsem jeho otázku slyšela jen tak tak. Odpověděla jsem jen "Doma." a rychle kráčela pryč. On na mě ještě něco mluvil asi, ale já ho neslyšela, protože sluchátka to jistí...Už jsem byla několikrát nařčena, že jsem hluchá no, ale to neni tim, to je SLUCHÁTKAMA, protože prostě nechci poslouchat lidi, když můžu poslouchat hudbu :D Nehledě na to, že radši přemýšlím, než mluvím a to jde líp, když na mě nemluví někdo jiný.


Vážně mě nebaví, když si mě všímají a PAMATUJÍ lidi, o kterých nemám ani tucha, že existují. A když já o nich nevím, tak předpokládám, že oni taky nebudou vědět o mně. Já vím, že to dělá hlavně ten fakt, že chodím ven se dvěmi psy, ale stejně mě to irituje :D

Jinak stále více nechápu tento svět. Včera jsme šly s kámoškou V. ven a potkaly jsme několik, troufla bych si říct ještě DĚTÍ, protože jim mohlo být maximálně 14, a ty si o sobě myslely asi bůhví jací jsou frajírci, protože většina z nich měla cigaretu a tvářily se, že jsou pány lidstva. A pak jedna ta holka měla legíny leopardího vzoru a tváře zmalované, že to svět neviděl - ještě takovou barvou, která bila do očí a měla tam jenom kolečko tý barvy. Ale co no, asi se jí to líbilo.

A můj pes je asi antikrist... jsme došly k jedný soše Ježíše včera a A. na ní začla neskutečně vrčet a štěkat. Heh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nausy Nausy | E-mail | Web | 28. února 2013 v 15:50 | Reagovat

To s lidmi znám. Mám sluchátka, protože prostě nechci vnímat cizí hovory a nikoho kolem sebe. No, vždycky se najde někdo, kdo na mě začne mluvit... :D

2 Caty Caty | Web | 28. února 2013 v 17:14 | Reagovat

Bože já taky žiju dycky v domnění,že mě nikdo nezná,nikdo si mě nepamatuje a pak se vždycky strašně divim,když se o mě někdo mluvilo nebo prostě ví,že sem byla na ZW,že jsem byla tam a tam. a přitom mám prostě dycky TEN pocit no..
jinak já jezdim se sluchátkama každej den ve vlaku,chodim s nima z vlaku a furt a netušim co kdo řiká,protože mi to vždycky řve. takže pokud mi někdy někdo něco :D řikal,tak bohužel :D
bez sluchátek bych nešla,prostě.. nevim no:D.. jen mě to jedno zas nějak vypadává a fakt to neni dobrý. nejradši bych si pořídila ty velký no,jenže to zabírá tunu místa..

3 Nausy Nausy | E-mail | Web | 1. března 2013 v 18:18 | Reagovat

S tím bych souhlasila. Nedávno jsem zjistila, že jsem jednu stranu četla 3x po sobě, ale nevšimla jsem si toho :D

4 Kate Kate | Web | 2. března 2013 v 10:20 | Reagovat

Taky jsem pro svět neviditelná. Ale zjištuju, že jsem vlastně ráda, když na mě mluví cizí lidi (jako úplně cizí), třeba, když potkám v čekárně u doktory babičku, která prohodí něco o počasí...mě to dokáže strašně potěšit. No, ale když zrovna nemám náladu s nikým mluvit a chci poslouchat hudbu, pak je to něco jiného. Jinak ráda odpovídám, když se mě někdo na zastávce někdo zeptá, jestli ten bus jede např. do Brna. Nemám ráda všetečné dotazy, jsem alergická na otázky typu: Co dělají rodiče? Jedete na dovolenou? Na jakou chodíš školu, půjdeš na vysokou? To se ptají většinou nějací "známí", vzdálení příbuzní, prostě lidi, kteří nejsou v mém věku. Možná jsem paranoidní, ale u podobných otázek mám pocit, že je prostě zajímají drby (které by mohli šířit dál) a je mi nepříjemné na to odpovídat. Nesnáším, když o mě lidi mluví :/ fakt mi vadí, když o mě babička něco vykládá příbuzným nebo zvědavým sousedkám :// Mám ji ráda, ale toto mě fakt neskutečně vytáčí.

No jo, tyhle děcka s cigaretama taky nechápu :/ já jsem starší, nikdy jsem nekouřila (ani mě to nelákalo) a cigarety mi neskutečně smrdí, takže ani nezačtu. Zmalovaný 13 - 14 letý holky...no radši bez komentáře :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.