Červen 2013

Stay alive for better days to come around.

14. června 2013 v 22:56 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Děje se toho moc najednou. Vždycky mám dny, kdy nevím, co dělat a pak mám dny, kdy mám v hlavě milion věcí, můj diář je naplněn tím, co se bude dít a já nestíhám absolutně vnímat čas a občas mám děsný okno, co se vlastně dělo kterej den.

V sobotu 8. června jsem byla na dalším koncertu. Nedopadlo to podle očekávání. Mělo to být jinak. Ale co se stalo, stalo se a rozpatlávat to nebudu. I přesto jsem si tu kapelu užila, škoda těch okolností, co trochu zkazily atmošku. Ale to je život. (Že bych přecházela z pesimismu na zdravý realismus?)

Do školy neustále chodím pozdě a bohužel v úterý jsem to trochu přepískla a místo běžných 2-3 minut jsem přetáhla o 5, což mi už neprošlo. Každopádně dneska jsem vstala o 5 minut dřív než normálně s tím, že to prostě stihnu a dojdu aspoň jeden den v týdnu včas. Zas se mi to nepovedlo. A nechápu proč. Do třídy jsem dorazila v 8.02, asi 20 vteřin po učitelce, takže opět bez postihu. Moje skóre je velmi hezké, jelikož mám jen dva zápisy za celý školní rok. Můžu si gratulovat (za to jak jsem neschopná chodit včas a nemám z toho vůbec výčitky, protože mi to nějak moc často prochází).

I wish I could loose feelings just as fast as I lost you.

4. června 2013 v 21:37 | Beornottobe |  OSTATNÍ
Od pátku do neděle se mými nejlepšími přáteli staly kapesníky, postel, tablet a termoska s čajem. V pátek a sobotu jsem nedělala nic jiného, než že jsem celý den sledovala filmy na tabletu. A to jsem měla být na závodech...nemoc tomu ale bohužel chtěla jinak no. Zkoukla jsem: Rozbřesk 2, Hostitel, Yes man, Vřískot, Nedotknutelní, Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Kajínek, Správci osudu, Anna Karenina a Blesk :D Některé byly vážně super, jiné slabší. Plánuju napsat nějaký článek o několika filmech, co jsem viděla za poslední půl rok, nashromáždilo se mi totiž pár filmů, které stojí za zmínku.
Ta izolace od světa na několik dní se mi strašně líbila... Občas bylo nanervyjdoucí nemoct jít ven, ale bylo to takový příjemný vypnutí. Potřebovala bych to častěji. O hodně častěji.