GALERIE

Vítej nový aparáte

6. ledna 2013 v 0:58 | Beornottobe
K Vánocům jsem dostala boží věcičku. Tu nejbožejší. Zrcadlovku. Nikon D3100. Zatím se s ním snažím sžít, ale už teď mi přirostl k srdéčku :D Většinou fotím naší famílii, kterou tu ale vystavovat nechci, tak tady pár jiných úlovků:

Paris, Versailles

29. července 2011 v 2:05 | Beornottobe
Už by bylo na čase, abych sem dala aspoň pár těch fotek, když už jsem byla v té Francii :) Bylo to tam super, nikdy bych nevěřila, jak krásný výhled je z Eiffelovky, nikdy bych nevěřila, jak otravní jsou černoši prodávající suvenýry a nikdy bych nevěřila, jakou tam mají dopravu, samá zácpa...a lidi proto jezdí do práce v obleku na motorkách..to bylo stylové! :) :D A metro mají šílený a všude je strašně moc lidí, hlavně davy turistů, ale mě se tam prostě líbilo! :D Viděla jsem vše, co jsem vidět chtěla a jsem neskutečně ráda, že jsem se tam mohla podívat :)
Tak tady máte pár fotografických úlovků:

Pár nových fotek aneb Co člověk fotí, když se nudí :)

18. srpna 2010 v 23:02 | Beornottobe
Klavír u babičky ( foceno mobilem)
beornottobe.blog.cz
Klávesy doma ( foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz
Duha ( naprosto divná fotka focená mobilem)
beornottobe.blog.cz
Já vím, že pořád fotím to stejný, ale když ta krajina je děsně hezká :) ( foceno mobilem)
beornottobe.blog.cz
Tak se podívejme co naše prudce inteligentní kino zase vymyslelo...nejenom, že překřtili Twilight na Twilinght, ale dokonce pod názvem napsali zatmění s malym z a u popisu filmu " Podivní " je napsáno "obvatel"..áchjo, to naše kino fakt válí :D ( foceno mobilem)
beornottobe.blog.cz
Mráčky :) (foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz
Fotka z nudy aneb Moje rádio, ovladače, pejsek s mobilem a knížkymkterý už jsem mimochodem dočetla a zítra jdu zase do knihovny! :D ( foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz
Plyšáček ( foceno fotoaparátem)
beornottobe.blog.cz

Zoologická zahrada 11.4.2010

12. dubna 2010 v 18:45 | Beornottobe
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz
beornottobe.blog.cz

Fool me once, shame on me, fool me twice, shame on you..

28. března 2010 v 20:39 | Beornottobe
Nadpisu si absolutně nevšímejte, nemá totiž absolutně nic společného s tím, co se vám chystám sdělit. No..já se vám ani nic nechystám sdělit, ale to je detail.
Včera mi byla položena otázka, zda kašlu na blog...upřímně řečeno asi jo, nemám nápady na články, nemám ani chuť nic psát, užívám si jara. A zase vám tedy přináším 4 nudné, absolutně nic neříkající fotky. Tak se mějte a třeba se někdy zase dočkáte nějakého normálního článku. Třeba vám napíšu o tom, jak jsme se ve škole školily na natáčení jednoho patnácti minutového filmu. Školení proběhne 9.4....Jojo, budu točit s lidma ze školy film, byla jsem vybrána. Ale o tom už možná někdy příště.
beornottobe.blog.cz

Všechno možné i nemožné, zajímavé i nezajímavé, aneb co můj foťák a mobil stvořili v posledních dnech...

9. března 2010 v 18:32 | Beornottobe
Kdybych nebyla takový maniak do focení asi bych se ukousala nudou. Nevím, co mě tak láká na tom zaměřit se na objekt, stisknout spoušť a zahledět se do obrázku, co jsem si právě uložila na paměťovou kartu. Tak se pokochejte mými nejnovějšími výtvory. Většina ( kromě těch květinek) je focena mobilem, který mi asistuje v kapse všude, tudíž ho mám pořád po ruce, narozdíl od foťáku, takže se nedivte, že kvalita není nic moc, ale jak už jsem řekla v jednom z minulých článků, nefotím profesionálně, ale pro potěšení ... :)

Slunce,pole... 25.2.2010

26. února 2010 v 11:43 | Beornottobe


Krajiny(moře,sníh,louka)

23. února 2010 v 17:04 | Beornottobe
Nestává se moc často, že bych fotila i něco jiného než zvířata, ale někdy prostě neodolám.. :)

Zvířata(převážně psi)

22. února 2010 v 17:02 | Beornottobe
Nejsem profesionální fotograf, nemám profesionální fotoaparát a nesnažím se fotit profesionálně. Prostě si fotím pro radost, tak tady jest pár mých výtvorů obyčejným starým kompaktním, ale nenahraditelným a často mě doprovázejícím fotoaparátem:


 
 

Reklama